@ Emma: Ja we hebben een hond (Golden retriever) een kat en een konijn (buiten) de hond en de kat zijn even oud (net 1 jaar oud) dus dat zorgt voor leuke taferelen nu liggen ze allebei diep in dromenland, de kat in zijn konijnenmandje op de vensterbak en de hond aan de andere kant van de bank hihi..
@Emma: ik hoef niet te prikken en neem aan dat de priksters geen zenuwen hebben ervoor, dus zenuwen lijkt me niet toch Ik temp al vanaf de 1e ronde en ben nooit gestopt, maar die ronde was heel vaag door de zenuwen toen. Dus eisprong was niet duidelijk (FF geeft hem dag 24, ik zelf denk dag 28, dus vandaar) Maar ga deze ronde weer ovu testen gebruiken, dus als ik opnieuw moet prikken heb ik iig de goeie dag! Fijn dat je de uitslag wel snel krijgt. Hier hebben ze de uitslag altijd dezelfde dag. In het ziekenhuis zelfs hetzelfde uur nog. Wel handig als je snel moet handelen! @Hilli: staat in het foldertje (kan je op de site vinden) Je krijgt dan idd 59 euro korting op de cabriofix ja. Scheelt best veel zo he! @Steph: als je de muur geel hebt, het doek wit en de letters geel, dan valt het niet heel erg op als je niet 100% dezelfde kleur geel hebt. Als je de muur wit hebt, het doek geel en de letters wit, dan hangt het doek tegenover de gele muur. Dus ook dan valt het niet heel erg op als je niet 100% dezelfde kleur geel hebt. (geel is even een voorbeeldkleur he) Als ik naar mn canvasdoeken kijk (trouwfoto's) dan komen de kleuren heel goed overeen met de foto. Dus als je een kleur op internet vind die goed overeen komt, dan zit dat wel goed.
ja idd zoals jij het beschrijft dreamer, moet dat helemaal goed komen... WHAAAAAAA ze komen net mijn kraampakket brengen....
Jeej, alles 'staat' En de dieren vinden het helemaal geweldig natuurlijk! We hadden de kinderwagenbak even op de grond staan toen we het onderstel in elkaar gingen zetten. Daarna de bak erop en toen even rondlopen ermee. En ineens komt er een kattenoortje tevoorschijn, had Elvis er al de hele tijd ingelegen zonder dat we t wisten En later aan toen de bak weer op de grond stond omdat we t autostoeltje erop wilde zetten, springt Angel er ook nog even bij. We kunnen dat ding dus niet veilig in de woonkamer neerzetten want dan wordt ie meteen ingepikt door de dieren Heb een foto gemaakt, ga proberen die in mn album te zetten
@Stephanie, wat leuk! Ik wil ook een konijntje, Mark wou het eerst niet maar vind het voor de klein straks wel leuk. @Dreamer, nee dat zou niet best zijn haha, als de prikster zenuwachtig is Ja mooi dat je dan duidelijkheid hebt met de ovu testen erbij..wel handig zometeen om goed inzicht te hebben! Jeetje bij jullie is de uitslag helemaal snel! Ik vroeg me af he je krijgt straks toch iui, krijg je dan 1 keer per maand?
Sorry meiden, kan jullie niet bijhouden vanmiddag... hihihi M'n huisje is iedergeval schoon, nu nog snel afwassen en dan door naar de verloskundige. Kan ik strakjes ff op de bank neerploffen. Heb er nu al zin in. hihihi
@Emma: Ja we krijgen IUI-D. En dat krijg je de dag van je ei. Meer is niet handig en niet nodig. Niet handig, want ingevroren zaad leeft niet zo lang. En niet nodig, want de IUI op de dag van je ei is natuurlijk precies op tijd. @Kristel: waren het grote dozen? Het zijn 2 dozen toch? Was het nog erg moeilijk om in elkaar te zetten?
Wat leuk Kristel. Ik ben nog steeds aan het bedenken of ik adapters moet kopen... Gekke diertjes heb je zeg! Leuk!
@steph Je hebt een mooie buik hoor!!! @kristel Gatver meid.. sterkte alvast!!! Blegh.. niet leuk..!! Geniet van het feit dat ze nog bij bewust zijn is.. toen ik afscheid heb moeten nemen, lag ze al in een diepe slaap.. waar zeker van was dat ze er niet meer uit zou komen.. Niet leuk dat je je zo rot voelt om je beeb en buik!! @Red Ik zie dat ej zwanger bent!!!!! Yeaaahhh.. wat goed zeg!!! Eindelijk is het jullie ook gelukt.. nou geniet er lekker van!!! @Emma Wel voorzichtig doen he, veiligheid boven alles.. pas je nog tussen het stuur??? hahaha @ryanne Geniet je al lekker van je verlof.. Ben nog diep aan het nadenken.. wat jullie naam kan worden....hihi.. ik weet dat ik al dicht in de buurt zat..hahaha.. hoe voel je je verder?? @debby Al wat van je sollicitatie gehoord?? @mik Nog een paar nachtjes slapen en je broertje komt ook weer thuis!! Wat fijn of niet?? Was hij bij die berm bom, waren 4 gwonden, gelukkig geen doden. Je zal je hart wel even vastgehouden hebben ofoneit?! @juffie Bah zeg, die misselijk heid van je?? Kan je er nog wel een beetje van genieten?? @hili Hoeee gaat het???? Hihi… Ohh my god, ik dacht dat ik maar 10 pagina’s achter liep.. wat dus niet zo is.. wat er dus al 50 zijn!!!! Kan het echt niet meer bijhouden!!! Ons mooie meisje ligt nu lekker naast mij op de bank te slapen!!! Zaterdag is mijn vriendinnetje bevallen van een meisje!! Ze heet Eden.. (spreekt he t op zijn engels uit)
@ Kristel: Fijn dat alles in elkaar staat en de diertjes vinden het ook leuk dus grappig joh die kat erin... die van ons zat ook meteen in de boodschappenmand hihi.. ben benieuwd naar de foto's... @ Matta: Thanx gefeliciteerd met de geboorte van de kleine meid van je vriendin Krijg weer meteen de kriebels nu ik de inhoud van het kraampakket heb gezien... t is net of ze een waar slagveld verwachten hahaha... er zit een leuke knuffel bij van Zetje Zebra en een boekje: "leuke ideeën om een speciale papa en mama te zijn" hihi dat is dan wel weer leuk... zal zo even een foto uploaden van zetje zebra (al vind ik het meer een giraf )
@Stephanie, wat zit er allemaal in, ook verzorgingsproducten? Ik moet hem zelf ophalen hier. @Kristel, sneaky katten heb je haha. maar mooi uit bereik zetten straks haha @Debby, succes bij de vk! @Dreamer, ok moet echt goeie timing zijn dus @Matta, ja het past nog hihi Gefeliciteerd met babytje van je vriendin!
Foto's staan in mn album Er moeten wel nog wat speeltjes aan de wagen komen te hangen en we moeten nog even een paar lakentjes kopen en een dekentje. Bij de wagen zit ook wel een dekentje, maar ik vind dat net een hondendeken @Dreamer: Het waren idd 2 dozen, best groot nog wel eigenlijk. Het in elkaar zetten ging wel, de boekjes zijn niet altijd even duidelijk dus we hebben alsnog veel zelf moeten uitzoeken, maar dat is niet erg, het is gelukt @Debby: Ik hou het ook echt niet bij nu hoor, ben te veel met andere dingen bezig... @Emma: ja idd, we zetten m gewoon in de garage, we hebben een deur naar de garage in de woonkamer dus we kunnen er ook weer zo bij
@Kristel: haha die foto's Ik had gelezen dat je alleen de Mura plu erop kon zetten, maar blijkbaar kan je ook andere erop zetten dus? Heb je wel de Mura clip dan of ook een standaard ding? Wat is het toch een mooie wagen he *zwijmel* @Ryanne: haha vanaf morgen heb je alle tijd om rustig bij te lezen Huiswerk al klaar?
@Kristel, mooie wagen! En schattig parasolletje zeg Heeft Kimo je geholpen met in elkaar zetten? @all, ik ben ervandoor, even het centrum in. ben nog steeds niet wakker dus mischien helpt een stukje fietsen haha
@ oma nee nog niet. Al veel gedaan maar t gaat net niet hoe ik dat wil. ga nu ff pauze houden en daarna weer met frisse moed aan de slag.
zag trouwens dat je kon kiezen hoeveel berichten je per pagina kunt laten zien. Stond bij mij op 10 en moest zoveel pagina's steeds teruglezen. Heb hem nu op 40 berichtjes per pagina gezet.
@ Kristel: Mooie wagen en grappige foto's, gekke beestjes... leuk parasolletje, echt schattig... @ Emma: Shopse...