@evamaria: Hij is inderdaad erg positief, al kan iemand die eerste test ook hebben als ei er nog lang niet aan komt he.. Heb je niet doorgetest na de 12e?
Ja na de 12 de werden ze alsmaar lichter maar na 3 dagen ben ik gestopt want toe was het echt haast nix meer!
Ik ga uit van een ei vandaag of morgen...dus ik ga gewoon aan de klus en dan zie ik de komende dagen wel wat de testen (ovu) gaan doen! @ matta....al wat meer te zien dan alleen een controle streep?
@Eva: Hmm... Bij mij zou een test zoals bij jou zijn vlak voor mn ei... Bij mij is ie pas superpositief als de teststreep dikker is dan de controlestreep. Zoals jouw eerste test is, is ie bij mij de hele maand (behalve rond ei dan ). Dus met mezelf vergeleken zou ik zeggen dat ie tegen t positieve aan zit. Maar vanuit jouw bekeken, als je nooit positievere testen hebt gehad zou het óf kunnen beteken dat je toch nu pas een eisprong hebt, óf dat je zwanger bent, óf dat je ongi eraan zit te komen... Een positieve ovutest aan t einde van je cyclus hoeft namelijk niet direct een ei of zwangerschap te betekenen. Mijn gyn vertelde namelijk dat rond je ongi je LH ook weer wat meer kan worden... Ga alsjeblieft een zwangerschapstest doen want nu wil ik het dus ook zeker weten! :-D
hartstikke negatief Jammerrr,nou ja mijn tijd komt wel.. Dus nu moet ik weer gwoon aan de pil .. bah alsof je een pakt hebt gesloten met de devil..! toch maar eens goed met vriend lief praten, toch maar ff ergens google ofzo.. waar mijn klachten vandaan komen! Nu maar wachten op mijn ongi!
We gaan ook al naar de ha, ik wil gewoon weten of het goed zit.. Ik maak me soms wat zorgen omdat ik nog nooit vruchtbaar slijm ofzo heb gehad. En wellicht houden mijn medicijnen wel wat tegen, ja ik wil het nu allemaal wel weten. En ik word gewoon helemaal gek, het maakt me zelfs suicidaal en deze man gaat ook ons gewoon helpen, me man had het al gevraagd zodra we daar dan patient zijn mogen we gelijk langskomen en gaat hij sperma checken enzo. Eva: die eerste lijkt mij ook niet positief.. de 2e wel..
gatver wat kan zoiets hard aan komen, als je dacht dat er wel eens iets zou kunnen zitten! Hoe meot het nu verder met cycles banner? moet ik die zodra ik ongi ben weer opnieuw invullen?
Ok dan heb ik nu een ei en ben ik alsnog super blij...das namelijk ook niet normaal bij mij ! @ matta...balen zeg...hoop dat je alsnog snel zwanger bent....je kannamelijk ook nog later positief testen! @ dees....doe maar rustig aan meis...als jij je gevoelens uitspreekt moet je HA je wel doorsturen!
@ Kristel, Succes met shoppen! (En als tip koop voor de zekerheid een teken pen en vlooienkam voor het geval dat)
@kristel.. Omdat vriendlief begon te twijfelen of hij er wel klaar voor is.. hij is er wel klaar voor.. maar wil het financieeel ook goed voor elkaar hebben dat is ook wel logisch natuurlijk.. maar hoeeel mensen worden jong en onverwachts zwanger en wonen nog gewoon thuis.. Ik bedoel ik weet dat wij het aan kunnen..Je moet veel opgeven en daar ben ik ook helmaal toe bereid ik ben er echt klaar voor.. nu hij nog! Denk dat we nog maaar eens goed met elkaar moeten praten! Succes met shoppen bij de dierenwinkel!
Matta: als ik jou was zou ik over een dag of 5 ofzo pas weer testen, omdat je anders bezig blijft he.. En zolang je geen bloed ziet kan alles nog he
@panda ja dat is waar daar heb je gelijk in! Test volgende week weer.. had al voor de zekerheid 2 testen besteld, mocht ik er naast plassen..hahaa..(dom zeg )..haha.. maar mocht ik wel ongi worden binnenkort.. moet ik dan de cycles banner verwijderen en dan opnieuw invullen?
Haha ok, slim van je, maar dan moet je de volgende keer ook in een bekertje plassen he, anders gaat hij er dan naast en dan heb je niks meer En evamaria: als je het zeker wilt weten kan je natuurlijk altijd morgen een zw-testje doen he. Als die negatief is is het zeer waarschijnlijk je ei..