@mum een meisje van 4????? @bos ja jongens door de vader he, dat hoorde ik ook KOmt goed uit voor ons! Voor jou wat minder mum
@sterretje: ik had oplosbare hechtingen...de buitenste heeft ze er wel uitgehaald maar de binnenste niet...ik had ook ontzettend jeuk maar wanneer ze er precies uit gingen weet ik eigenlijk niet meer...je kan even de vk bellen of ze ze er alsnog uit wil halen omdat je er last van hebt.
Hey meiden, Sorry dat ik even ego doe.. Heb echt een rotdag met Yentle. Ik snap er echt helemaal niks van; met die nieuwe voeding leek t zo goed te gaan (dat ging t ook tot gisteren!), maar ze zit sinds vandaag ineens weer helemaal onder de uitslag (haar hele gezicht, hals, nek en borst) en is continu aan t huilen. Ze slaapt niet, ze wil helemaal niks.. Wanneer is t nou eens over allemaal Nouja, ik ga zo naar de apotheek en breng de voeding terug en ga vragen om andere voeding waar helemaal geen koemelkeiwitten meer in zitten! In deze zit t namelijk nog steeds, maar dan heel erg klein gemaakt zodat het lichaam t niet meer zou mogen herkennen, maar t lijkt erop alsof t haar lichaam tóch gelukt is om t te herkennen *zucht*
@kristel: he chips zeg dat is balen...denk je achter de oorzaak te zijn gaat het weer slechter...lars heeft ook een mindere dag vandaag geloof ik met meer huilen en minder slapen maar bij jou klinkt het erger.
@bos ja irritant die jeuk he Hoefde eigenlijk niet meer naar de vk terug of iets, omdat ik wegens die zwangerschaps vergiftiging op controle terug moest bij de gyn om te kijken of alles dan uit mijn lichaam is Dat is volgende week donderdag, dus misschien dat ik dan aan hem kan vragen of hij de hechtingen er uit wil halen En als ik het niet meer uithoud bel ik toch de vk maar ff of ze iets voor me kunnen doen, elke keer die jeuk is niks namelijk Maar weet iig dat dat jeuken dus normaal is, want jij had het ook @kristel, he wat vervelend meis Zou ook terug gaan hoor en omv oeding waar absoluut niets in zit vragen Ga maar snel hoor, des te sneller gaat het me je meisje hopelijk weer beter! Dikke knuffel hoor! @sammie he meis wat vervelend zeg Blijft altijd zo aanwezig die pijn he! Ga maar snel bellen hoor!
@sammie: oh sorry shhhhhhhhht ik zeg niks.... @sterretje: yep en als het niet normaal is was ik ook niet normaal haha maar het is vanzelf over gegaan alleen onzettend lastig (is niet echt de plek waar je uitgebreid kan gaan jeuken he als er mensen bij zijn)
@ Ster: dat is vandaag ook voor het eerst hoor hihi... wij zijn sinds het weekend overgegaan naar 5 voedingen ipv 6 en ze krijgt nu 120cc + 4 schepjes... nu scheelt het ook wel dat ik haar eerst verschoon voor ze haar flesje krijgt anders wil ze nog wel eens spugen... dus met al die rituelen ben je zo weer een kwartier verder haha! Hoop dat Kylian de 5 voedingen ook zo goed oppakt! krijgt hij buiten die voedingen nog een nachtvoeding? vervelend zeg van je hechtingen... ik kan er niet over meepraten! @ Bos: Ja ze deed het volgens haar moeder door haar benen over elkaar te wrijven ze ging ervan zweten en kreeg er hartkloppingen van! hihi jij laat vriendlief het moeilijke gesprek voeren? @ sterretje: haha ja voor mij iets minder, maja vriendlief is al helemaal niet zo'n prater! @ Sammie: Tjee nu ook nog kiespijn! meid het zit jou echt niet mee hé... hahaha zou wat zijn zeg als het familie is van Red @ Kristel: Nou bij jou zit het ook weer niet mee zo te lezen! wat sneu zeg voor Yentle! dikke knuff meid!
@ Sammie: Zeker te weten MET!!! ben niet bang voor de tandarts maar hij/zij moet me geen pijn gaan doen
@Mum: ja handig toch...zoeits wil je toch ook niet van je moeder horen als jongen van tja hoe oud vertel je dat? nee als lars dingen gaat vragen zal ik daar zeker wel gewoon antwoord op geven hoor...dan zeg ik niet...vraag dat maar aan je vader...
@mum Fijn dat het zo goed gaat met de voedingen dan nu zeg! En ook dat het minder spugen is geworden nu, dat scheelt een hoop allemaal Ja je bent zo een tijd bezig he Hier ook eerst een schone luier en dan pas voeden hoor Kylian drinkt snachts nog een keer hoor Nu sinds de laatste 4 nachten dat hij elke keer zo rond half 4 komt, dus nu krijgt hij dan ipv 7 nog 6 voedingen Slaapt Dimara 's nachts al wel door? @sammie ik zou ook gaan voor met verdoving hoor Doe het nooit zonder!
@ Bos: nee daar heb je gelijk in raar he dat je zo duidelijk kan zien dat die hummeltjes doodmoe zijn maar dat ze het gewoon echt vertikken om te gaan slapen? @ Ster: Ja Dimara spuugde eigenlijk bijna niet meer (af en toe een mondje teruggeven, echt heel af en teo) maar sinds eergister geeft ze ineens veel vaker wat grotere mondjes terug, zo ook gisteravond in haar wiegje en stikte ze er bijna in! schrok me dood! Dimara slaapt vanaf het begin van 22.00/23.00 uur (laatste voeding) door tot 4.00 uur dan krijgt ze 70cc (een kleine nachtvoeding dus) en dan komt pas weer rond 7.00 a 8.00 uur afgelopen nacht heeft ze van 23.00 uur tot 6.30 uur doorgeslapen hoop dat ze het doorzet maar als dat niet zo is dan is het ook zo... Dimara krijgt nu dus overdag 5 voedingen van 120/4 en s'nachts 1 van 60/2, en ze groeit er super op bij de nachtvoeding doe ik haar trouwens niet verschonen want dan wordt ze te wakker... flesje erin, boeren en weer haar wiegje in!
@mum oeh kan me voorstellen dat je daar erg van geschrokken bent zeg! Eng hoor! Hopelijk dat ze vannacht weer zo lang slaapt zeg, dat is toch wel ideaal! Ik ben al blij dat Kylian nog alleen maar om een uur of half 4 nu wakker word en dan rond 7 uur weer Eerst kreeg hij rond half elf, 11 uur de laatste voeding, dan rond half 2, half 5 ern rond 7 weer, al met al was ik steeds meer dan een uur wakker per voeding, luier, eten, boertje, en dan ging meneer nog een hele tijd huilen, zodat we hem maar ff bij ons namen en dan na een half uur slapend en wel weer pas konden weg leggen Gelukkig gaat meneertje nu wel zelf weer slapen snachts dus dat scheelt een hoop Hij slaapt nu gelukkig ook al weer een hele tijd lekker @all ik ben er weer vandoor, ga ff een half uurtje liggen en daarna alvast aan het eten beginnen en dan nog ff wat in huis doen. De dagen lijken veel korter te zijn geworden Tot snel weer!
hoi meiden @mum ja hier ook al 5 poepluiers opeen dag en scheten laten als de beste iii dus heb gewoon weer nutrilon en hij dronk hem meteen weer leeg. heb zelf ook is wat geproefd van de poeder en proefde idd verschil kv vond ik niet zo lekker (niet dat die andere lekker is maar je snapt wat ik bedoel) @debby niet ziek worden daar zit je niet op te wachten @daphne welkom meid en hopleijk mag jij ook snel zwanger zijn. hier ook niet veel meiden van mijn leeftijd met een baby zijn toch allemaal een stuk ouder dus ben blij dat dit forum bestaat want na zoveel maanden beschouw je elkaar ook echt wel als vriendinnen @sammie beterschap meid en ik hoop dat het jullie snel lukt nu je die operatie hebt gehad @bos oh lekker uitgeslapen @ukkie gelukkig gaat het beter maar geef het allemaal de tijd. het is niet niks wat je hebt meegemaakt @sterretje ik had oplosbare hechtingen en na 1 week ging er al wat uit en na 2 weken het laatste geloof ik @kristel waarom geven ze dan toch koemelk?? snap dat niet er bestaat toch zeker ook iets al als koemelk vrij? ik ben lekker wezen shoppen met mijn zoon hihi ben ook nog ff bij de wibra geweest heb ee boxkleed een voorleesboekje en gips gehaald vor voet en hand afdruk van de kleine daarna naar het zh geweest. mijn opa was wakker en keek ayden heel veel aan maar hij begreep nog heel veel niet. hij kan ook nog niet praten heeft een grote slang in zijn mond. ik heb boodschapjes gedaan en ga lekker tapa's maken mmm heb er nu al zin in ff een romatisch avondje maken als ayden dat toelaat tenminste