Heb ff me laatste berichtje gewijzigd.. even wat toegevoegd... Meld t maar even voordat t misschien niet gezien wordt (kwam een beetje kortaf over namelijk volgens mij...)
Ik ben net terug van 't ziekenhuis.. moesten naar de kinderarts. Daarna bij de babyafdeling gekeken (bij de couveuses). Daar komt de baby straks naar verwachting 2 a 3 dagen te liggen. Alleen zouden we een rondleiding krijgen, maar 't was spitsuur. Nu gaan we een andere keer terug. Probeer dan gelijk ook even naar de afdeling te gaan waar ik zou gaan bevallen (ben de naam kwijt) heb ik dat ook gezien. Oef rugpijn van al het zitten, maar van het lopen kreeg ik ook pijn :x. Nu maar verder aan de slag in het huis de dozen staan opzij gelukkig maar er is nog genoeg te doen @ Bos fijn dat je nog een tijdje thuis blijft! Hoe dat zo? @ Juffie hier heeft de baby ook veel de hik! Soms houdt het echt lang aan. Zal er wel bij horen. Gulzigerds . @ Debby succes alvast voor morgen bij de sollicitaties! Hier trouwens niet bij de wibra geweest, ben te moe om er heen te rijden. Wie weet waag ik morgen een poging. Het zal dan wel bijna op zijn, maar wie weet ligt er nog wat . Nu ff verder weer
hoi allemaal, ben een paar dagen weg geweest ik zie dat ukkie is bevallen gefeliciteerd meid las ook ergens wat over een foto spammen??? niet gezien waar is die gespamt?? ben erg nieuwschierig verder nog wat gemist??
@dees: oh kijk even een kijkje wezen nemen dus...hoe vond je het om te zien waar de kleine straks komt...lijkt me raar idee om te zien met de gedachten dat straks jou kindje er in ligt...kun je je het al voorstellen...ik vond het zo moeilijk om me dingen voor te stellen hoe het zou zijn als hij er was. ik neem al mijn vakantie uren (op zeven uur na ofzo) nog op achter mijn verlof en dat is ruim vijf weken....vandaar dat ik nog ff thuis ben. veel succes nog met je dozen...niet normaal wat een rotzooi je van al die dingen hebt he..ik was toen blij dat het oud papier kwam want wat een dozen en karton zeg...
@mecha: he meid hoe is het met jou... je hebt niet veel gemist geloof ik o ja yvi is nieuw en daphne...
owwh hoi meiden hihi ja met mij gaat het wel goed hoor voel de kleine nu heel druk doen en heel vaak hihi altijd leuk verder eigelijk niet veel bijzonders... last van me hormonen ja dat wel
Ik heb al een sollicitatie lopen als officemanager en deze 2 zijn beide voor een secretaresse functie. Sorry dat ik verder niet reageermoet echt ff opschieten
mum: jeetje wat eng van dimara.. hopelijk doet ze dat niet nog een keer... sammie: k zou echt de tandarts bellen en eisen dat je eerder kan komen hoor. bos: 2 euro en 15 cent.. dan wil ik ook wel een weekendje weg hoor! kristel: fijn dat yentel de nieuwe voeding lekker vind.. scheelt weer.. emma: fijn dat je een midweekje weg gaat.. heerlijk bos: 8 december weer werken.. lekker hoor.. nog ff thuis voor lars... debby: jeej spannend 2 gesprekken.. hopelijk word t wat.. juffie: als je thuis zou kunnen bevallen lekker doen dan hoor.. je kan altijd nog zeggen om naar t ziekenhuis te gaan toch? yvi: leuk hoor de efteling.. wat raar dat je je zo voelt... desiree: waarom moet je baby sowieso 2 tot 3 dagen dagen liggen? hey mecha. all: puk heeft net een mosje van buiten mee genomen.. (en badankt) haha ligt overal een stukje..
@ Kristel: nee dat kan ik dus echt niet en zeker niet als ze zo krijst! op zulke momenten weet ik al niet wat ik met haar aan moet laat staan een ander (die Dimara maar half kent, en al snel zeggen dat het allemaal wel meevalt!) ik denk dat ik haar sneller in een tevreden bui weg kan brengen als wanneer ze zo is als vandaag! Gelukkig was vriendlief vroeg thuis! @ Dees: ja dat is dezelfde arts! @ Bos: ow lekker dat je 8 December pas weer hoeft te werken... @ Kim: lekker hoor dat je er even uit bent geweest! hier was het ook heerlijk weer vandaag! @ Debby: Succes meid!! met je sollicitaties morgen! @ Juffie: Jij ook nog geshopt dus ! @ Yvi: Wat vervelend zeg dat je lichaam je zo bezig houdt! @ Dees: waarom zal jullie kleintje 2 a 3 dagen op de couveuseafdeling moeten liggen? @ Gaby: Gekke puk Nou de huisarts vond het idd ook reflux klachten moet Nutriton gaan gebruiken en kijken hoe ze het daarop doet, mocht het dan nog zo heavy zijn dan gaan we kijken of ze er meds voor moet gaan krijgen! ben zooo bang dat het vanavond weer "mis" gaat!
@mum: leg je haar met haar hoofd iets omhoog in de weig/bed...dat helpt misschien ook al wel wat...je hebt zeker geen nutriton in huis of wel voor vandaag nog...kun je pas morgen beginnen...
@gaby: haha lekkere bende nu dus in huis bij jou waarvoor zijn die domme 30 seconden wachttijd tussen twee bericht in....8)
mum: hopelijk werkt de nieuwe voeding! ja puk is echt gek haha... bos: geen idee maar vind die 30 seconde wacht echt irri
oke puk heeft me toch net een scheet gelaten waar je u tegen zegt.. jeetje man.. dat er zo'n geluid uit zo'n klein hondje kan komen..
@Mum: Het is ook niet niks om je kindje uit handen te geven als ze zo overstuur is. Maar, hoe lullig het dan misschien ook klinkt omdat jij haar moeder bent, een ander kan soms juist haar bieden wat ze nodig heeft. Iets waar jij misschien nog helemaal niet opgekomen was, omdat je zo gefocust bent op het uitzoeken waar Dimara last van heeft. (dat je dus door de bomen het bos niet meer ziet...) Snap je hoe ik het bedoel? Sorry als ik bemoeierig of betweterig overkom ofzo, maar meid, je hebt echt rust nodig... En hoe cliché het ook klinkt, je zit op dit moment gewoon echt in een vicueuze cirkel: Dimara is overstuur, jij raakt er gestressd van en probeert vanalles om haar te troosten, Dimara raakt van alles nog iets overstuurder, jij raakt er nog meer gestressd van omdat niks lijkt te helpen terwijl je zó ontzettend je best doet, etc etc... Hoe bot het ook klinkt, op dit moment lukt het gewoon even niet om haar te troosten (je wilt zó graag, ik weet t meid, maar één ding, het ligt NIET aan jou, echt niet!) Hoe moeilijk ook, probeer je er even bij neer te leggen.. Al ga je maar zelf een avondje naar je ouders of naar vriendinnen of wat dan ook en laat je je vriend voor Dimara zorgen! Zo heb jij iig even tijd voor jezelf Je meisje heeft veel meer aan jou als jij lekker in je vel zit! En aan je berichtjes te zien zit je dat absoluut niet.. (als ik dat zo mag zeggen...)
Hey meiden, Hoe gaat het hier? Ik heb alleen de laatste pagina bijgelezen, want anders ben ik uren bezig haha. @ mum, wat is er gebeurd met Dimara? Vervelend dat ze waarschijnlijk ook reflux heeft! Sorry dat ik verder op niemand reageer. Ik voel me een beetje raar Heb nieuwe meds gekregen van de huisarts tegen de jeuk, omdat het maandag nog steeds niet over was. Maar daarvan lijk ik wel stoned (al heb ik dat nog nooit meegemaakt hoor!). Ik raak steeds uit mijn evenwicht, heb moeite met mijn beeld scherpstellen en ben vreselijk moe! Maaar de jeuk is weg! Daar ben ik al lang blij mee. Nu moet ik binnenkort naar de allergoloog om na te gaan waarvan ik deze reactie heb gekregen.
nen: fijn dat de jeuk eindelijk weg is.. wat was dat eigenlijk dan of gewoon jeuk.. wel echt irri dat je zo'n bijwerking hebt joh.. dat is ook niet normaal!