haha zo erg! ja dankje zal wel goed komen maar omdat julie zo onrustig is en we haar wat moeten hoe zal ik het zeggen kalmeren ofzo weet ik niet of het een goed idee is om daar te gaan slapen maar we zien wel
@ Yvi: We geven haar al een schepje rijstebloem door de laatste voeding omdat ze honger leek te houden na de laatste fles! en ze krijgt al 5 flessen van 180/6 dus ze krijgt al zoveel! en ze heeft heel goed geslapen, steeds tot een uur of 8 ofzo maar de laatste week wordt ze steeds zo vroeg wakker! mijn hondje van 12,5 is ziek (overgeven en Diarree) ook is ze loops en ze is hierdoor verzwakt! hoop echt dat ze zich erdoorheen sleept! @ Bos: Nee dat doe ik ook zeker niet want er zit bij de laatste fles al 3 schepjes nutriton bij en 1 schepje rijstebloem en ze krijgt al 30 schepjes voeding per dag, dus mag ook niet meer hebben... @ Agneta: Helaas had ze nog geen trek in het boterhammetje, maar wie weet vanmiddag! met de paardjes is alles goed! thnx.. Julie komt nog s'nachts? is ook niet zo erg op deze leeftijd hoor, Dimara is gewoon erg vlug (was ik ook) en ik moet eerlijk zeggen dat ik liever zou hebben dat Dimara snachts om een uur of 3-4 komt voor een voeding en dan weer lekker verder slaapt tot een uur of 8-9 als dat ze om 5 uur klaarwakker is en pas weer gaat slapen als ik klaarwakker ben en het voor mij geen zin heeft om terug te gaan naar bed! Leuk dat jullie gaan logeren! hoop dat t goed gaat Dimara doet ons sinds vanmorgen na met haar tong uitsteken en dan blazen zodat je een "scheetgeluidje" krijgt zeg maar!! ik = trots
mum oh leuk dat ze een scheetgeluidje maakt! julie komt meestal 1x rond een uur of 4 en slaapt dan gelijk door tot 9.30. dus valt wel mee. ze zeggen ook dat borstkinderen langer s'nachts komen. maar wel heel erg k*t dat ze dan als ze om 5 uur niet meer gaat slapen.
heeee meiden!! Hoe issie hier?? Nog geen tekenen van een eventuele bevalling? Heb net mn hondje gewassen, jaja buiten (BRRR) en dan nog met een strontziek hoofd haha! slim slim xxx
Hey meiden! Hoe is t hier? @Mum: Zooo wat drinkt Dimara veel zeg.. Wij zijn hier al blij als Yentle 4 flessen van 150 leegkrijgt Maarja, op t CB zeiden ze dat t goed was en dat t vrij normaal is dat kindjes op een gegeven moment minder gaan drinken, nja, t zal wel dan Ohh zielig van je hond, hoop dat ze gauw weer wat wilt eten! Drinkt ze verder wel goed? @Gaby: heel veel plezier met je feestje! Geniet ervan @Yvi: Ohh, maagzweer.. beterschap! @All: Sorry, maar 2 pagina's gelezen, heb niet zoveel tijd.. Moet nog gauw boodschappen doen! Nog steeds last van inenting zeg, heb echt een megabult op mn arm en voel me er nog steeds belabberd door.. Yentle wilt trouwens haar hapje nu zelf eten, haha, alleen lukt t natuurlijk niet. Ik geef haar dan de lepel met een heeel klein beetje erop, ze doet m naar haar mond en gaat m dan aflikken, heel schattig Soms komt t op haar neus, haha, maarja, smeerboel hoort erbij he
Hoi meiden kom ff zwaaien vanuit ond Eden VIP cottage mijn God zeker een aanrader en echt super luxe en mooi hebben 2 sauna's 2 bubbelbaden 4 badkamer 4 flatscreens ga zo maar door is hier heel gezellig, frank zijn neefjes en zus zijn er ook dus die 2 jongens hebben het helemaal naar hun zin liggen nu op bed want ze zijn moe van het zwemmen, ayden is nog klaar wakker en hij is zo'n allemansvriend echt lief heb geen kind aan hem 1 neefje had alleen Mika van 1,5 meter laten vallen op zijn kop dus die hond helemaal over de zeik echt zielig nu mogen ze hem niet meer oppakken van ons. Maar hij huppelt alweer achter de ganzen aan bij het meer Maar zie dat er geen baby nieuws is want daar kwam ik voor nou fijn weekend allemaal
@ Agneta: ja dat zeggen ze idd dat fleskindjes sneller doorslapen! Dimara deed dat de eerste weken, kwam ze om klokslag 4 uur en sliep daarna meteen weer door tot een uur of 8/9 maar nu is het hopeloos als je weet hoe het geweest is haha! @ Perfection: das niet zo slim nee om met dit weer je hond buiten te wassen met een ziek hoofd! @ Kristel: Als het aan Dimara ligt drinkt ze nog meer haha! ze is dan ook flink! ze groeit echt super!Ik hoop ook dat ze snel weer wat gaat eten (onze hond) drinken doet ze wel, deed ze al niet heel veel maar dat doet ze gelukkig wel!! Haha Yentle nu al zelluf doen? vanaf welke leeftijd is het eigenlijk ongeveer de bedoeling dat kindjes iets na gaan doen?? want heb het idee dat Dimara weer erg vroeg is met het nadoen!
@Kim: Waar zitten jullie precies eigenlijk? (heb iets gemist denk ik ) Klinkt wel ontzettend luxe en jaloersmakend zeg! @Mum: Ja haha, Yentle wil altijd zoveel mogelijk en zo snel mogelijk alles zelf doen Maarja, veel dingen lukken nog niet goed genoeg en dan wordt ze ontzettend boos Gelukkig drinkt je hond wel, dat is t belangrijkste! Nu t eten nog, hopelijk komt dat ook gauw weer Hier deed Yentle ons al met 6/7 weken na met vanalles, vooral geluidjes! De rest kwam mettertijd steeds meer, geleidelijk. Ik weet niet wat de gemiddelde leeftijd ervoor is? @All: Zo, ben nu echt weg anders hebben we geen eten vanavond *zwaai*
@ Kim Fijn dat het zo leuk is!!! Geniet ervan Hier: de kerstboom staat!!! Echt heel leuk geworden! Leuk samen gedaan! De baby is trouwens erg rustig. ik hou het in de gaten anders bel ik de VK. vannacht slecht geslapen omdat de baby dus zo rustig was, ik mistte gewoon echt de bewegingen.. We hebben net boodschappen gedaan, ben nu erg moe dus ga slapen! Cioa!
@ Juffie: Nu al de kerstboom? heb je pulletje vandaag al wel een keer gevoeld? als dat niet zo is moet je nu al de vk bellen hoor!
Ja Pulletje is nu met zn voetje aan het spelen.. Ik voel het wel maar veel minder, dus misschien bel ik maandag zo ie zo wel! En als ik vannacht weer niet echt wat voel dan bel ik morgen Beter 1 keer te vaak als 1 keer tekort!
mum, nee is echt niet slim, dat heb ik ook wel gemerkt haha! juffie; ohhh leuk ook al een kerstboompje! wat voor kleuren??
ik wilde vanmiddag filmen hoe Dimara vanaf haar buik op haar rug rolt, helaas lukte het haar niet om grip te krijgen zo op het speelkleed (het is haar ook alleen nog maar gelukt op ons bed) maar door dit filmpje kan je wel zien hoe ze het doet! YouTube - Dimara is het zat op haar buik
Manlief had heerlijk gekookt voor me Toen ik uit bed kwam had hij al hamburgertjes gemaakt echt lief Wij hebben een goude met rode kerstboom erg leuk geworden Morgenmiddag komen mn schoonouders even op visite, die moesten lachen dat we de kerstboom al hebben staan Nou ik ga zo lekker tegen manlief aan snoezelen... ciao
@Mum: hoe is het met je hondje? Dimara kan zeker geen voeding voor hongerige kindjes krijgen ivm allergie? @Kristel: hoop dat je armpijn snel over is. @Kim: klinkt heerlijk, geniet er maar van! @Dees: meis, hoe is het met je? @All: ben al iets beter gelukkig. Ben benieuwd wat de weegschaal morgen zegt, bij 2 kilo eraf moet ik verplicht het ziekenhuis bellen, dus hoop dat ik daar niet aan kom!
duim duim duim voor dreamer, niet meer afvallen hoor! Ik ben erg onrustig in mn hoofd, kan gewoon niet slapen.. AiKS wil zo graag slapen, maar er spookt van alles door me hoofd heen.. Lig nu maar even op de bank, beetje laptoppen.. Straks maar weer slaapie proberen..
juffie nog kunnen slapen? all: feestje was super.. zal een verhaal ervan op de babysite schrijven.. maar denk eraan wie een reactie wil plaatsen niks zegen over de behandeling he!!
@Juffie: kan je niet alles waar je mee zit voor jezelf opschrijven? Vaak helpt dat wel om het even uit je hoofd te krijgen en er minder aan te denken. Hoop dat je nog iets hebt kunnen slapen! @Gaby: fijn dat je vgf leuk was!