hey daisy. ben je net verhuisd dan dat je nog maar weinig mensen kent? hoop dat je je snel weer happy voelt, wanneer komt je mannetje weer terug
Ik heb hier eerder getypt dat hij woensdag terug kwam tegen dreamer. Maar sorry meid ik kwam er pas te laat achter om het nog te wijzigen! Woensdag vertrekt hij maar hij is donderdag pas terug. Vandaar... Daarom wou ik woensdag testen, omdat ik dan iets leuks kon kopen als hij positief was, omdat hij donderdag heel vroeg al hier is... Hier is het ook zo koud! Hoop dat jij het warm krijgt van het stofzuigen haha Ik lig met 3 kussens en een dekentje op de bank En ja, ik woon hier nu een paar maanden. Best wel vervelend..
Hoi, Ik heb me toch zin in chocolade, ppppfff niet te filmen. Ik zou mezelf helemaal willen volproppen met verkeerd en ongezond voedsel. Ik denk steeds aan mars, snicker, bros, magnum, milka, bonbon blok, chocoladepasta en ga zo maar door. Ik ben aan de lijn dus ik mag het niet hebben, dus ik houd me hopelijk goed in. Heb gelukkig niets van dit alles in huis waar chocolade op zit. Mannetje is thuis en dat is meestal wel goed, want anders had ik allang in de winkel gestaan. Nou ja dat wilde ik even kwijt. Ik eet vandaag witte bonen met tomatensaus, daar had ik gisteren al zin in dus nu eet ik het vanavond. Heb er zo`n zin in. Heb net al rijstenpap gemaakt voor na de bonen dus ja het wordt weer smullen. Wat eten jullie vanavond? Groetjes
Hey meid, Ik wil ook chocolade! Zit er gewoon de hele dag aan zitten denken! Elke keer als er een reclame langs komt met chocola dan wordt ik gek hahaha. Dus mocht je nog naar de supermarkt rennen, breng je mij ook wat langs? Ik eet..... uhm...... Brood, of noodlessoep of misschien een gebakken eitje.. Maar heb totaaaaaal geen zin in eten ale:
hoe is ie hier...en daisy weet je al iets?ben zo benieuw.....ik heb niets terug gelezen omdat ik niet weet waar ik moest beginnne...dus al iemand mij even bij wil praten..
Chocolaaaaaaa! heb ik ook zin in.. ik hou me in. Vriendlief net weer thuis, gaan vanaaf lekker met zn tweetjes bankhangen. Komt er nog een leuke film voor ofzo? Ga zo ff broodjes smeren.. Iemand nog wat te vertellen? xx C.
Hey meiden, Heb net als Lynn niet terug gelezen, maar zag wel dat het voor Wendy ook heel spannend is nu! Ik duim echt voor een dikke vette positieve test morgen en dat je dus lekker niet weg hoeft van het forum :-D Zijn er positieve testen geweest al eigenlijk? @Dreamer: Ei al gevonden? @All: Ik was mn ei ook kwijt, maar volgens mij heb ik m terug gevonden! Ging net toch maar weer eens een ovutest doen en hij is bijna positief. De teststreep is nu net zo donker als de controlestreep. Bij mij is ie pas positief als de teststreep donkerder is. Hopelijk is dat morgen dan! Alleen snap ik dan weer niet waarom ik geen vruchtbaar slijm heb en waarom mn bmm gewoon dicht zit... Ik snap gewoon echt helemaal NIKS van mn cyclus deze ronde! Eerst een ongi van 7 dagen terwijl het normaal maar 2 dagen is, nu ineens mn ei veel later dan normaal (normaal op dag 14 al ei).. Zou het misschien iets te maken kunnen hebben met mn B12 omdat ik nu helemaal geen vitamines meer slik ofzo? De enige keer dat mn ei zoveel later kwam als nu en dat ik langer dan 2 dagen bloedde was de ronde meteen na mn eerste miskraam... maarja, lijkt me sterk dat ik nu weer een mk gehad heb, heb helemaal niet positief getest
zo het huis is weer clean. na stofzuigen kwam dweilen, soppen en wc's boenen poeh krijg weer een vlaag van misselijkheid. hoop niet dat ik ziek word. wij hangen vanavond ook op de bank voor de buis. komt een nieuwe programma met robert ten brink (maken ze nu reclame voor) lijkt me wel leuk, maar nu weer genoeg onzin gekletst.
Hallo allemaal, Ik eb ookw eer eens aangeland! @daisy, balen dat je negatief getest hebt meis, maar je weet het he, het kan nog altijd hoor! Geen bloed geeft moed! @dessa gezellig dat je er weer bent, geloof dat het niet zo druk is hihi, maar ik ben er ff! Leuk weekend? @lynn, heo si het met je, zie je hier niet zo vaak meer! Lekker aan het genieten van het zwanger zijn? Hoop dat je je een beetje geod voelt! @dreamer, hoe is het nu met je meis, las dat je rot nieuws hebt gehad van de ha, klote allemaal zeg! Dikke knuf nog voor jou hoor! @kristel, fijn dat je toch je ei gevonden hebt, denk dat het gewoon heerst, late eitjes deze maand hoor! Ff zegt opeens nu vandaag pas dat mijn ei vorige week za is geweest, op dag 19 pas ipv dag 14, dus hangt in de lucht hihi! Hoe gaat het met de voorbereidingen voor de bruiloft? @bos, he jij ook je pendel op nov! Hoop dat we allenie eerder zwanger zijn hoor, maar anders gaan we samen naar november om tegelijk zwanger te worden hoor! @wendy, wat spannend voor je zeg! Morgen testen, dat moet goed komen! Ik ga voor je duimen!
hoi sterretje ja ik ben benieuwd. hoop toch dat het deze keer raak is voor ons. wij hebben ons best gedaan niet te veel en niet te weinig ik heb volgens mij wel een vroege eisprong gehad. denk maandag of dinsdag al ipv gister. hoe gaat het met jou heb jij het gevoel dat het raak is dit keer?
Hey dames, @Sterretje: wat fijn dat je alsnog je ei hebt gevonden. Wel raar dat je temp nu pas hoger is. @Dessa: Ik ben er ook en je hebt geen posi testen gemist! @Kristel: Jou eitje is toch ook maar 2 dagen later ofzo? En ik denk niet dat je weer een miskraam gehad hebt, waarschijnlijk was het gewoon even nodig om alles van binnen schoon te maken.. en dus 7 dagen ongi gehad hebt. @Bos: dat programma is leuk, maar wel heeeel erg hoor! @iedereen die ik vergeet, sorry
Zou beter zijn als je een vroege eisprong hebt gehad zeg, dan duurt het wachten niet meer zo lang! Wij hebben deze maand ook een beetje op geode inhoud geklust hihi, niet teveel niet te weinig gewoon goed hopelijk Maar denk niet dat ik deze maand zwanger ben helaas Mijn eisprong was heel raar, me temp blijft namelijk heel laag, dus waarschijnlijk ook echt geen ei, of misschien een slecht ei, die moeilijk bevrucht zal kunnen worden of in zal kunnen nestelen, is me verteld, dus heb niet echt veel hoop helaas Baal er wel van, lijkt alsof je een maand weggooit zo Maar stiekem blijf ik wel hoop houden natuurlijk, maar we zien het wel Zolang ik niet ongi wod, ga ik woensdag testen, dus het is aftellen totdan!
Ja heel vaag allemaal, snap er ook niets van, maar goed kijken wat hij nu verder gaat doen, misschien word hij nog hoger, wat ik wel hoop, want dan is er misschien toch nog ergens een kansje op een goede afloop deze maand Wanneer wil je weer gaan testen?
spannend. hoop zo dat het raak is voor ons en voor iedereen natuurlijk. ik hoop nergens dit keer anders valt het zo tegen. ik ga ook pas 14 oktober testen als ik overtijd ben (haha als ik zoveel geduld heb)
Hey Sterretje! Hoe gaat het met je? Wat vreemd dat jouw ei ook al zo raar doet deze maand, het lijkt bijna een epidemie! @Daisy: De test die ik net had is nog niet helemaal positief, verwacht morgen een echte positieve. En mijn ei springt altijd op de 2e dag dat ik een posi test heb. Dus op zn vroegst pas overmorgen denk ik. Dan is ie al 4 dagen te laat... maargoed, nu weet ik eigenlijk nog niks zeker, want mn bmm zit dicht en heb geen eggwhite ofzo, gewoon wit en kan absoluut geen draadjes maken ervan Verder staat mn bm best laag terwijl ie rond je eisprong juist hoog moet zitten toch?
Sterretje, ik wil op z'n vroegst woensdag weer testen. Kristel, ok nu begrijp ik het. Ik weet niet of hij hoog of laag hoort te zitten bij je ei. Die van mij zit hoog en is hard.
@daisy, gaan we samen testen woensdag dan! 2bos, zo 14 oktober, dat duurt nmog wel heel erg lang, zou je het echt zo lang uit kunnen houden @kristel, vervelend he dat wachten op je ei! Gek dat je ook geen tekenen van ej ei nog hebt, dat had ik ook neit echt, raar hoor! Nou ja wie weet kan dat nog veranderen morgen! Je weet iig wel dat je weer een eisprong hebt staks, dus dat is ook fijn!