Ik ga met de stickers werken op de meubels. En de babykamer wordt beschildert met de winnie de pooh boom. Foto staat ook op de site. M`n nicht komt dat waarschijnlijk doen.
Wendy, Had je site gezien erg leuk! Als je mijn album hier kijkt kan je zien wat ik zelf geschilderd heb op de muur...
Ik weet het ben prettig gestoord Als ik nu wat van pooh zie moet ik me echt inhouden...anders neem ik het zo mee.. Hoe bedoel je een gat in de hand betreft pooh O
We kunnen elkaar de hand schudden. Maar mannetje houd mij goed in de gaten, dat geluk heb ik wel. Mannetje heeft het geld op zak, en dat is maar goed ook.
Ik ben even weg. Als ik jullie niet meer sprek een fijne dag nog. Vanavond groot feest van broer van mannetje, die wordt 50. @Sammie heb meteen site aangepast, enkele plaatjes in de home pagina gedaan. Ben blij met je link naar die plaatjes. Groetjes
Heb even in je album gespiekt Lynn, mooi buikje heb je al! Wow, wat heb je al veel spulletjes Sammie. Leuk hoor! Ben je wel eens bij de echte Pooh Shop geweest? Mijn nicht ging daar regelmatig shoppen toen ze zwanger was. Maar die zal jij als Pooh freak al wel kennen denk ik Mijn mannetje is lekker een pistoletje met pittig gekruide gehakt, paprika, chili saus en gesmolten kaas voor mij aan het maken \/
mama, Je kan beter vragen welke pooh winkel ik nog niet geweest ben! Disneyland heeft ook zoveel mooi pooh spul, heb ook 2 kerstballen van winnie de pooh die heb ik van mijn zus gehad.
goed, ja voel me eigenlijk super! en over kinderkleding...ik heb/had niets....heb van de week voor het eerst een baby pakje gekocht van made in holland van de lief winkel... en winnie en micky en zo daar zijn wij niet zo van....maar je hebt kleertjes bij de h&m van tijgertje en die zijn wel weer super!
Ik vind die bruine Pooh babykamer zo mooi! Maar mijn vriend houd niet van Pooh, dus dan houd het op . Ik bedoelde deze, in Helmond: http://www.disney-winkel.nl/ En dit kamertje: http://www.disney-winkel.nl/catalog/ind ... h=57_72_81 Voor een meisje zou ik een echte roze meisjeskamer willen met veel tierelantijntjes. Kroonluchter e.d. Voor een jongentje vind ik een koeienkamer wel leuk!
zo wat een spulletjes heb jij al zeg! daar hoefde ik echt allemaal niet mee thuis te komen een jaar geleden...wij zijn vrij BIJgelovig....
Lynn, ik zou niets anders doen shoppen voor de baby als ik zwanger zou zijn Lijkt me wel heel speciaal, het eerste pakje voor je kleintje kopen! Ik heb ook nog niks... ga als ik in verwachting ben pas beginnen met kopen.
wij gaan voor de babykamer als het een meisje is meer voor de roze ruitjes en echte meisjes dingen en jongens ik denk schaapjes ofzo...vind het zo moeilijk....maar heb een heel leuk winkeltje hier in het dorp met allemaal kei gave spullen.... 4 nov weten wat het word en dan gaan we voor spullen kijken...en als de babykamer klaar is laat ik jullie het reseltaat inmijn album zien... volgende week de bugaboo spijkerstof kopen!
ik ben gek op de lief dingetjes maar is nogal gericht op jongens en op meisjes dus daar moet ik nog ff mee wachten en dan ga ik vanaf 4 nov helemaal uit mijn plaat met kinderkleertjes spulletjes en de rest van de zooi! we hebben al wel de babykamer bij de pretanaal besteld...
@sannehai: leuk andere auto. ook al is hij 2de hands. voor jullie is hij toch nieuw. wat voor auto hebben jullie gkocht. wij krijgen in januari een nieuwe. waarschijnlijk word het de nieuwste seat leon. die vind ik zo gaaf. heb er wel zin in hoor... @eva: lastig he die onzekerheid. wil je niet de hoop ontnemen maar reken er niet te hard op he want dan valt het echt super tegen als je ongi word. had ik ook vorige week. maar hoop gewoon dat de ongi weg blijft en dat je gewoon de volgende keer wel zwanger hebt staan... @Kristel: wat slim van die broek in de bench. balen zeg dat je haar mislukt is. wanneer ga je trouwen. @lala: dit is de eerste keer dat je ongi word na de pil zeker haha. heb nog niemand zo blij gezien namelijk bij de ongi. spannend hoor een bod uitbrengen. Wat voor huis hebben jullie gezien. moet er veel aan gebeuren. @linda: Wat ben jij nuchter onder het ongi worden zeg jeetje. wou dat ik dat kon. ik baal elke maand nog harder dan de maand ervoor. zolder aan het opknappen. lekker veel stof in huis dus maar wel lekker als het klaar is. altijd leuk @sammie: jeetje wat heb je al veel spullen zeg.... ik koop nog niks voordat ik weet dat ik zwanger ben. zolang ik niet zwanger ben ga ik er nog altijd van uit dat het misschien wel nooit zal lukken en dan zit ik met al die spullen. ook ben ik bang als ik wat koop dat het verlangen alleen maar groter zal worden. @myzelf: vandaag bhv gehad bah..... nu weer bijgelezen en lekker bakje koffie op. @agneta: hoe is het met jou. kun je je nog een beetje inhouden met testen of durf je nog niet. gek he dat je voor je NOD bijna niet kan wachten en nu je mag testen is het zo onwijs spannend.
Hey meiden, Nou ik heb dus de kapper gebeld en mocht meteen langskomen om mn haar opnieuw te laten doen :-D Gratis natuurlijk! Zou heel asociaal geweest zijn als ik nog een keer moest betalen terwijl zij mn haar verneukt hebben.. Het is niet de kleur geworden die ik wilde, omdat de kleur die er gister in gedaan is al veel te donker was (ik wilde het zelf lichter van kleur hebben) maar als alternatief is het toch goed geworden nu Ze konden het wel helemaal gaan ontkleuren met blondeerspul en dergelijke, maar dat is zo slecht voor je haar, dat wilde ik dus niet. Ze hebben nu de kleur die te donker was (en paars uitgeslagen was) een heel klein beetje ontkleurt, dus een paar tinten lichter gemaakt en daarna over mn hele haar roodbruin gedaan. Het is in mijn ogen nog steeds een beetje te donker, maar na een paar keer wassen zal dat lichter moeten worden @Bos: Dat van die broek kreeg ik als tip van iemand, om gewoon iets van een gedragen kledingstuk in de bench te leggen, zodat ze de geur van een van ons bij zich heeft en zich dus niet zo alleen voelt En het werkt dus :-D We gaan trouwens 7 november trouwen, nog 5 weekjes :-D
Ohja, en we hebben de trouwringen opgehaald vandaag Ze zijn echt mooi geworden! Ben er echt superblij mee