Heeeee linnie jeetje wat kan je ons kippetjes in spanning laten zitten Meis fijn dat alles goed is! Nu lekker gaan genieten van je zwangerschap. liefs maria
Ohhh. Linnie, het heeft zo moeten zijn! Wat fijn dat alles goed was. Iedereen vond het hier super spannend! Je mag ook best blij zijn dat het 1 hartje is hoor, ook al ben je natuurlijk ook heel blij met een meerling maar het is wel ineens een hele opgave. Heb ook ontzettend bewondering voor meerlingmoeders. Ik ga eten koken! Tok jullie later weer!
Miran zegt "wat fijn om te horen" Zeker bij Schonenberg geweest Ik ga nu naar het kdv anders staat mijn schatje zo met z'n koffer op de stoep, whahahaha.... Lekker mijn liefie ophalen!
Meiden, ik vind jullie allemaal heel lief! Dikke knuffel van mij! Ga nu lekker naar mijn moeder, kan ze ons boontje bewonderen! Fijne avond meiden! XXX
Jeej, Linnienieuws! Fijn dat alles goed gaat had ook niet anders verwacht hoor Kom je gauw de foto van jullie beebje laten zien?
Iedereen die blij voor mij was dat ik dacht een ei te hebben.. Ik heb geen ei gehad .. Ik weet niet hoe nu verder ik durf niet naar de HA terwijl ik wel graag wil.. Ik heb geen idee hoe ik het moet zeggen allemaal ..
hoezo durf je niet naar de HA hij kan je toch alleen maar gerust stellen. Temp je of test je Misschien als je tempt eens de testen te proberen. Maar ik zou toch ff de dokter bellen .
ohhh, Linda, wat een fijn nieuws. Nu kunnen de kippetjes met een gerust hart gaan eten! Zelfs mijn haantje vroeg net meteen of er iets op stond over je. geniet er lekker van. ik tok jullie morgen weer!
ben het met melanina eens. gewoon de ha bellen. neem je temp kaartjes mee en vertel dat je je zorgen maakt.
Me temp is weer laag en heb in al me temp kaartjes geen ei kunnen vinden. Heb geen posi ovu test gehad, wel bijna posi.. Maar ja ik word ook niet normaal ongesteld.. Overdag verlies ik druppen bloed en 's avonds meestal niets meer. En dat 2 weken lang.. Kan nu wel janken hoor na 5 maanden hetzelfde liedje..
MP daarom zou ik wel naar de dokter gaan waarom blijven sukkelen en stressen als er misschien iets bestaat wat het allemaal net even makkelijker maakt.
@Linnie, ja ik zal wel op je werkmobiel gesmst hebben maar dat zie je morgen dan wel hahahahaha Miran zegt "wat fijn om te horen" Zeker bij Schonenberg geweest @Deli, hoe bedoel je dat meis? Ben je me voor de gek aan het houden hahahaha Ik snap m niet helemaal denk ik... tja blond maar dan geverfd he?! @wendy, kom jij nu ook maar met je kleintje op de proppen want ook dat kan ik nu niet meer aan... dadelijk bevalt Dag of Maria nog eerder dan jij dat is geloof ik niet de bedoeling he @Linnie, dat is idd heel erg mooi... dat is nou wat ze bedoelen met "dat zal dan zo hebben moeten gaan" of "zo heeft t lot moeten zijn". Geweldig toch. Ik ga even lekker douchen en bij haantje zitten die moet om 9 uur weer naar zn werk blêgh blêgh en nog ns blêgh. xxx
@My, ik zou toch ook even naar de HA lopen en toch ns even n goed gesprek aan gaan.... je weet nooit wat het kan zijn en misschien ALS er iets aan de hand is en ze kunnen dat verhelpen dat ook jij snel zwanger bent. Schaam je niet en loop gewoon naar die HA van je! Moederkippen spreken je toe dus bel morgen in de ochtend en maak n afspraak!