[klachten] Na je eisprong (deel 2)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door prinses, 28 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dagdromer

    Dagdromer Fanatiek lid

    29 feb 2008
    4.010
    0
    0
    Nou kakelkontjes! Ik tok ook af. Gelukkig wel weer een keer wat leven in het kippenhok! Ik ga ff google afspeuren naar een passend gedicht of zo. Ik wil graag een kaart sturen maar wacht eerst maar eens af tot Nick geboren is en dan probeer ik wat woordjes op papier te krabbelen. Tips zijn altijd welkom want ik weet niet zo goed wat ik moet schrijven/zeggen. Ik voel me een beetje schuldig dat ik een gezonde knul heb. Stom he?
     
  2. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Suc6 morgen My!
     
  3. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Nee is niet stom Dag... t is kl*te dat het bij hun 2x achter elkaar moet gebeuren maar dat neemt jouw geluk niet weg zo mag je niet denken! Ik denk dat hun dat ook niet zouden willen dat jij dat zo denkt. Tuurlijk voelt dat zo... maar het is even nu moeilijk voor jullie. Hopelijk kunnen ze er n oorzaak voor geven waarom dit al 2x zo cru moet gebeuren bij je neef en zn vrouw!
    Heel veel sterkte toegewenst meid en ik zal voor je meekijken of ik iets passends kan vinden!
     
  4. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    @Dagdromer; Is niet stom hoor, je gunt een ander ook zoiets moois.. lijkt me erg moeilijk om een passend gedicht te schrijven. Je hebt daar wel veel sites voor geloof ik. In elk geval voor jou een dikke knuff!
     
  5. miranda200375

    miranda200375 VIP lid

    29 okt 2006
    5.973
    0
    0
    mama en huisvrouw
    Oud-Vossemeer
    Nu ben ik ook echt weg hier... ik wou nog n film kijken maar dat heeft geen nut meer hahahahaha

    Trusten en uhhhh
    MY... suc6 morgen bij de gyn!
     
  6. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Lieve kippies, ik ben ook weg. Mijn oogjes beginnen te prikken van moeheid, hihi! Iedereen een goeie nacht en tok morgen maar weer! Zal voor ik aan het werk ga nog wel ff binnenwippen!

    Trusten!

    Xx
     
  7. Kristel86

    Kristel86 VIP lid

    4 feb 2008
    8.631
    851
    113
    Vrouw
    Hey kippen!

    Jullie hebben aardig wat geluld vandaag zeg :)
    Heb alles terug gelezen, maar ben het echt kwijt... sorry!

    Van Mink heb ik wel onthouden, ben dus nog niet helemaal dement ;)

    @Mink: Wat een verhaal zeg! Jee, doe maar lekker rustig aan hoor, neem alle tijd die je nodig hebt en geniet lekker van jullie kleine meid :D

    @All: Wij hebbe nvandaag t bedje en de box besteld, ben helemaal blij! Commode kopen we bij de Ikea (gewoon een leuke ladekast ;)) en kast hoeft niet want ze heeft een grote inloopkast op de slaapkamer! (hoezo verwend :p)

    Nouja, ik duik mn bedje in, ben kapot! Slaap lekker allemaal!
     
  8. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    Goedemorgen meiden! Ik dacht vanmorgen bij m'n kommetje cornflakes ik zal even wat teruglezen maar jullie zitten ineens op pagina 1007 :confused: dus dat ging ik niet redden...

    Nu ben ik op m'n werk dus kan ook niet uitgebreid gaan teruglezen maar probeer een beetje mee te tokken!
     
  9. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    zoooo wat een gekakel gisteren zeg :confused: Moest volgens mij 10 pagina's bijlezen. Moest ik in het eerste deel ook vaak, Gezellig! :)

    Linnie: wat geweldig dat je haantje de kleine gevoeld heeft. Wordt vanaf nu steeds vaker. Zo fijn om samen die kleine te voelen.. Verlang af en toe nog best naar dat gevoel terug :oops: Maar Nathan is natuurlijk nog veeel leuker! Dus dan maar over een paar jaar voor een nummer 2 ;)

    QB: wat een reactie meis! enne wat naar voor Britt dat ze last van haar tandjes heeft. Hoe gaat het verder? Werkze vandaag!

    Dag: wat een verhaal. Verschrikkelijk.. Ik vraag me echt af hoe je zoiets te boven komt. Volgens mij lukt dat bijna niet :cry:

    Kristel: de kleine heeft een inloopkast, ben jaloers ;)

    Yojo: succes vandaag met de fotoreportage!

    ehm.. weet het even niet meer.. :oops: Sorry!

    Hier gelukkig een betere nacht weer. Nathan kwam maar 1 keer en slaapt nu ook nog.. Dus scheelt echt voel me weer een stuk beter..
    Gisteren weer naar de nagym geweest, erg gezellig. En natuurlijk ook nog even flink mijn best gedaan ;)

    All: kom vandaag wel weer meetokken denk ik..

    xxx
     
  10. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    @ Juffie, fijn dat Nathan het beter heeft gedaan! Lekker is dat he! Ik miste het gevoel van een baby in m'n buik ook een hele tijd hoor en als ik er nu aan denk dan zou ik wel weer zwanger willen zijn. Vond het echt zo'n heerlijke tijd! Maar ja, eerst een ander huis! ;)

    @ Dag, ik heb nog gezocht voor je voor een gedichtje maar zie vooral gedichten van mensen die dat geschreven hebben voor hun doodgeboren kindje :( hopelijk krijg je een paar mooie woorden op papier, zal niet meevallen! Ik snap je gevoel best maar je moet je niet schuldig voelen meis! Het is niet eerlijk maar je moet je niet rot voelen om je eigen geluk met je kleine ventje hoor! Mijn haan vroeg zich af of er ook onderzoek werd gedaan naar de mogelijke reden van dit alles omdat het dus al eens eerder is gebeurd?
     
  11. yojo66

    yojo66 VIP lid

    27 okt 2007
    8.608
    0
    0
    Pedagogisch Medewerkster Kinderopvang
    Noord-Brabant
    Goeiemorgen pagina 1007!

    Miran wij gaan voor de 1100!

    Nu niet veel tijd maar kom vanavond weer tokken!
    Fijne dag!
     
  12. Daydreamy

    Daydreamy Fanatiek lid

    7 sep 2007
    3.945
    42
    48
    Vrouw
    Onderwijsassistent
    Ergens in de Polder
    Goedemorgen kippies!

    jeetje 1007 alweer! kletskoppen ;)

    Heb wel ff teruggelezen maar weet niet alles meer...

    @Dag: Je 'schuld'gevoel is helemaal te begrijpen, maar je moet je echt niet schuldig voelen dat je een gezond kindje hebt hoor!
    Helaas maakt de natuur soms nare en onbegrijpelijke keuzes! :(
    Ik heb wel een website voor je waar je misschien iets aan hebt om een gedichtje te schrijven (misschien ken je em al): Gedachten-Gedichten
    Sterkte in ieder geval!

    @Juffie: lekker dat Nathan goed geslapen heeft, krijg jij ook weer wat energie :)

    @Kristel: Een inloopkast voor de kleine? lekker hoor! :D heb er jarenlang om gezeurd maar nooit een gekregen! goed bezig voor je kleintje dus ;)

    @Yojo: Veel succes met de kids vandaag! ;)

    Kevin heeft vannacht niet lekker geslapen :( nu haantje en ik weer beter zijn lijkt het wel alsof hij ziek gaat worden.. hoop het toch niet :(
    Heb ook voor mezelf ff een afspraak gemaakt bij de huisarts om de mirena te laten plaatsen (moet er toch een keer aan geloven ;) ) iemand ervaring hiermee?

    Kom straks nog wel ff tokken :)
     
  13. riddle

    riddle Fanatiek lid

    17 jan 2008
    3.688
    0
    0
    *** BEVALLINGSPOLL ****

    Penr, uitgerekend 20 maart, geslacht verrassing!

    Denkt zelf: 6 maart
    penr haar haantje denkt 2 maart
    Miranda: 17 maart haantje (20 maart is mijn verjaardag :) )
    MupKIP: 25 maart haantje
    Delikip: 21 maart haantje
    Riedelkip: 17 maart haantje
    Diepvrieskip: 28 maart kippetje
    Daykip: 22 maart kippetje
    Juffiekip: 23 maart: haantje
    Yojokip: 29 maart kippetje
    QueenieKippie: 7 maart (mijn verjaardag! ;) ) kippetje
    Dagdromer: 26 maart kippetje
    Preciouskip: 27 maart haantje


    Riedel, uitrekend 30 april en het is een kippetje!

    Denkt zelf: 7 mei kippetje
    Miranda: 1 mei kippetje
    penr: 5 mei kippetje (mijn verjaardag :D )
    Delikip: 25 april kippetje
    Diepvrieskip: 6 mei kippetje
    Daykip: 29 april kippetje
    Juffiekip: 3 mei: kippetje
    Mupkip: 1 mei kippetje
    Yojokip: 2 mei kippetje
    QueenieKippie: 3 mei kippetje
    Dagdromer: 30 april kippetje
    Preciouskip: 3 mei kippetje

    Mupkuh, uitgerekend 6 april, geslacht ?
    Denkt zelf: 26 maart
    Miranda denkt: 9 april (mn zoontjes verjaardag :)) haantje
    Yojokip: 12 april haantje
    penr (creakip): 1 april kippetje
    Delikip: 5 april (mijn verjaardag) ;) kippetje
    Juffiekip: 4 april (mijn haantjes verjaardag :) ): kippetje
    Daykip: 8 april kippetje
    QueenieKippie: 10 april haantje
    Dagdromer: 5 april (doop van Stan) haantje
    Preciouskip: 10 april kippetje
    Riedelkip: 11 april kippetje


    *** Buddylijst ***

    Penr = LindaS
    Mupkuh = Yojo
    Riedel = Delikip
     
  14. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    Day: hoop niet dat Kevin ziek gaat worden! Heb geen ervaring met de mirena. is een spiraaltje toch? :oops:
     
  15. riddle

    riddle Fanatiek lid

    17 jan 2008
    3.688
    0
    0
    Mogguh Kippies

    Zo even voor de bevalling van Mup gegokt :)

    Hier alles weer ff minder...heb weer vrij veel last van mijn buik...ik snap er echt helemaal niks meer van maar ja zal wel een groeispurt zijn of zo waardoor het zo aanvoelt..als ie maar snel over is want zo voel ik me niet fijn :( ...zo genoeg geklaagd hahaha

    Ehhh ja heb verder heel veel gekakel gelezen maar weet echt niet meer hoe of wat :oops: ...erg he hhaha

    Mijn paps komt ongeveer half 11 op visite en om de zolder te verfen..normaal help ik altijd met klussen maar dat gaat vandaag niet lukken helaas...ga ik maar fijn strijken en nog wat dingen opruimen voor de babykamer...
     
  16. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    @ Day, nee geen ervaring met de mirena maar het lijkt mij ook een beetje griezelig, wat ik van schoozussen weet stelde het niks voor! Hopelijk wordt Kevin nu niet ziek nee :(

    @ Riedel, jij vroeg nog iets over Kinderdagopvang had ik gelezen. Wesley gaat naar een kinderdagverblijf en ik ben daar erg over te spreken. Hij heeft het daar erg naar z'n zin, kan met heel veel kindjes spelen en er zijn een hoop leidsters op de groep dus ik heb niet het idee dat hij wat te kort komt. Soms zal hij best even moeten wachten tot hij z'n zin krijgt maar dat vind ik niet erg. Ik zelf heb persoonlijk niks met een gastouder.
     
  17. riddle

    riddle Fanatiek lid

    17 jan 2008
    3.688
    0
    0
    Nee haantje ook niet Deli...hij vindt et beetje griezelig idee om de kleine in een vreemd huis achter te laten en voelt zich geruster bij een kdv dus ja dan is de keus makkelijk gemaakt natuurlijk :D
     
  18. Delilah

    Delilah Niet meer actief

    Dat gevoel heb ik ook een beetje bovendien vind ik dat zo persoonlijk worden en dat hoeft voor mij persoonlijk niet.
     
  19. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    rid: nathan gaat straks naar een gastouders. Maar dit is wel een vrouw die wij kennen. Dus dat scheelt voor mij een heleboel! Nathan achterlaten bij een totaal onbekende zou ik moeiljker vinden dan zou ik misschien ook wel voor een KDV gaan.
     
  20. Juffie1984

    Juffie1984 VIP lid

    16 nov 2007
    10.986
    116
    63
    Het is natuurlijk net wat jij prettig vindt. Onze gastouder heeft er zeg maar een soort bedrijfje van gemaakt. Zij heeft ook een speciale ruimte echt voor de opvang.. Dus beetje tussenvorm tussen kdv en echt in een gezin denk ik..
     

Deel Deze Pagina