hoi meiden even snel voor ik ga koken en dan weer weg ga.. Miranda: hoop echt voor je dat het goed blijft gaan! vloei je veel of is het alleen wat bruinig. Ik heb echt tot ruim 8 weken behoorlijk wat bruin verlies gehad hoor. Moest gewoon regelmatig mijn inlegkruisje verversen. Bloedverlies hoeft neits ernstig te zijn he in het begin.. Houd de moed erin hoor meis! Liena: hihi we gaan naar diertuin amersfoort inderdaad linnie: hoe was de controle?? zo dat was het even.. Misschien als ik op tijd thuis ben dat ik nog wel even kom tokken. Bah zie echt op tegen vanavond. Heb al een aantal keer een aanvaring gehad met één moeder en heb geen zin in weer zo'n vervelend gesprek. xxx
@ Deli, ben hier idd een tijdje niet geweest. Jeetje en als ik dan al die banners hier zie wat gaat de tijd dan snel. Jullie mannetje alweer bijna een jaar!! @ Miran, ik duim voor je....
Hallo iedereen! @Miran; Ik veer dat het niets ernstigs is meis.. Weet je ondertussen al iets?? Sterkte meissie en hou ons op de hoogte! @De rest; Ola! Over twee weken ben ik zowiezo mama! Joepie! Wordt met 38 weken ingeleid! Verder een te hoge bloeddruk, dus moet het even in de gaten houden. Ook is het sinds gisteren flink aan het rommelen en hoewel ik wel ontsluiting heb, kon ze niet met zekerheid zeggen of het door zou zetten! We zullen wel zien! Ga ff lekker de bank op! Kom zo nog ff spieken! xxx
Dames... Helaas... t is écht weer net zo fout als de laatste keer. Wéér n leeg vruchtzakje!!! Het enige wat n lichtpuntje nu hierin is is dat mn lichaam t nu dus ZELF in de gaten had en heeft afgestoten. Ik baal en kan wel janken Ik weet nu ook nog niet of ik dit allemaal nog n keer aandurf. Ik had zo gehoopt dat t nu goed mocht gaan he...
De vk had gezegd dat ik gewoon vette pech heb gehad en dat er niks toe leidt dat t bij 1 van ons niet goed zit. Wij hebben nl n chromosomenonderzoek laten doen vorig jaar en alles was goed. Dus dit is ÉCHT serieus balen.... Aan de ene kant heb ik zoiets: waarom mijn eigen nog n keer ellende aanbrengen?... Aan de andere kant denk ik: IK WIL ZO GRAAG!!!! Wat zegt n gezond verstand en wat is jullie mening hierover? Wie zou wat doen? Zou je dat mij willen zeggen?
Ahhh Miran... Nee he?! Het is je zo gegund na al die tijd... Bah! Ik vind het moeilijk om je advies te geven.. Aan de ene kant denk ik, je kan het gewoon blijven proberen en mocht het lukken is het mooi meegenomen.. Aan de andere kant wil ik je nog zo'n teleurstelling besparen.. Maargoed, als de VK zegt, dat het gewoon pech is, dan zou een volgende keer toch goed moeten gaan?! Ik denk dat je ook met Chris moet bespreken wat jullie gevoel hierin is! Het moet natuurlijk niet teveel stress met zich meebrengen.. Heel veel sterkte in elk geval en een hele dikke knuffel van mij! xxx
Linda... Chris weet hoe belangrijk t is voor mij... maar ik wil mn eigen hier niet in kapot maken dat is niet goed voor mn eigen maar zeker niet voor Chris en de kinders want wat hebben ze dan nog aan mij als ik hier iedere keer n trap na van krijg. Het vergt nu op t moment veel van me.... tranen staan te branden achter mn ogen maar ik hou me goed omwille van de kinders. Als hun slapen dan kan ik t eruit gooien. Ik weet niet hoe Chris hierover denkt maar ik weet wel dat hij altijd 6 kinderen wou. En ik heb altijd geroepen 4. Ik weet wel 1 ding heel duidelijk en sterk en dat is dat ik ooit nog 1x n kleintje wil. Ik zou er alles voor over hebben. Dat gevoel blijft heel sterk ondanks wat ik nu weer meemaak... misschien juist daardoor zo sterk!
@ Miran, ik vind dit zo erg voor jullie ik kom hier elke keer kijken hoe het met je gaat en of het weer zo mag zijn en ik was zo blij voor jullie.. Het is zo oneerlijk. Ik kan je geen advies geven, maar neem de tijd lieverd. Je maakt vast de goede keus. Wens je heel veel sterkte en ik hoop dat je straks toch het geluk mag meemaken, echt waar. @ Lin, spannend dat je nog maar even hoeft te wachten! Alvast good luck gewenst. Ik vroeg me af welke dosering Clomid jij gebruikt hebt?
Nee toch Miran.... Wat erg voor jullie meis! Ik gun het je zo erg en had er een goed gevoel over, maar toch is het misgegaan. Zoek troost bij je mannetje en ik hoop dat als jullie besluiten door te gaan met zwanger worden het heel snel raak mag zijn en goed mag blijven gaan bij jullie! Dikke knuf!
jeetje miranda ik kan geen woorden vinden om te zeggen hoe erg ik dit voor je vind . Neem je tijd om het te verwerken en kan echt snappen dat je bang bent en ook dat je graag nog wil kan me alle emotione schommelingen echt goed begrijpen. Maar alles is nog vers en je zal dien dat je dalijk toch weer die wens krijgt en dat het te groot is om te negeren . Ik wens je iig heel veel sterkte met het verwerken van dit allemaal en ik leef echt met je mee .
@Miran: Nee meid, dit meen je niet Gatver... *Geeft miran een hele dikke kippenknuffel* Ik weet hoe je je voelt mbt dat je de moed wilt opgeven omdat je jezelf een eventuele volgende miskraam wilt besparen ivm de pijn... Maar geloof me, dit wil je niet opgeven. Het doet je nog veel meer pijn als je nooit een kindje van jullie tweeën zou hebben terwijl het wél kan. Ik heb ook vaak gedacht dat ik het echt niet meer zou trekken om verder te gaan, maar we zijn toch verder gegaan omdat de gedachte dat we geen kindje zouden hebben nog 100x pijnlijker was dan de gedachte aan nog een kindje verliezen.. Het klinkt misschien een beetje krom hoe ik het nu vertel, maar ik weet even niet zo goed hoe ik t moet uitleggen.. Neem iig goed de tijd en rust voor jezelf om dit verlies een plekje te geven. Doe rustig aan! @Lin: Ohh, ookal is het niet onder fijne omstandigheden, maar wel super dat je over 2 weken je kindje mag vasthouden! @All: Even een update over mn oma.. We zijn net weer op bezoek geweest, maar t gaat helemaal niet beter met haar, juist slechter Ze eet echt niks meer, drinkt bijna niet... De dokter heeft al aangegeven dat ze geen medicijnen meer hoeft te krijgen, omdat t gewoon geen nut meer heeft. Ze krijgt alleen nog morfine.. Verder is ze wat warrig en heel afwezig de hele tijd. Praten gaat ook al niet meer eigenlijk.. Ik ben dus bang dat dit t laatste bezoekje geweest is Ik heb iig een bs mooie zonnenbloemen aan dr gegeven waar ze wel blij mee was en een hle dikke knuffel; ze wilde me niet meer loslaten Ik hoop dat we van de week nog een keertje kunnen, al ben ik bang van niet.. Haantje moet natuurlijk gewoon werken en t is wel een uur heen en een uur terug rijden.. Als ze t tot t weekend haalt gaan we in ieder geval zondag nog een keer!
Meiden... wat ben ik blij met jullie, weten jullie dat?! Nou bij deze dan dus wel! Zelfs de vk had straks tranen in dr ogen staan. Ik probeer de vrolijke meid te zijn maar kan t even niet! Ik wil ook niet te bot naar die kinders over komen maar ook daar kan ik nu even niks aan doen. Het is heel moeilijk om om te schakelen! Maar idd ik zal wel n goede keuze maken denk ik zo alleen nu nog even niet.
Kristel... rot voor je meis van je oma. Hopelijk haalt ze de weekend nog en kun je toch nog even naar je oma toe. Voor jouw toch n hele geruststelling denk ik zo als je haar nog even gezien hebt. Heel veel sterkte met je oma meis. * miranda geeft Kristel n hele dikke kippenknuffel terug*
De krampen beginnen denk ik te komen nu... nu is het rustig in huis en ik zit rustig dus nu kan t losbarsten. Ik ga lekker ff tv kijken.
Miranda is toch mega logisch dat je je dat niet kan ik heb het soms ook gehad hoor dat ik niks kon hebben maarja je bent nu eenmaal een mens met gevoel en dat is moeilijk om te schakkelen. kristel ik hoop dat je oma het nog red en jij iig heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.
he nee miranda Vind het echt zo erg voor jullie.. Heel veel sterkte meis en een dikke knuffel! Kristel: ook al zulk naar nieuws Ook heel veel sterkte voor jou! nou hier net in tranen thuis.. weer een verschrikkelijk rot gesprek.. weet dat ik het moet loslaten maar lukt me niet zo goed nog. Bah moet nu nog een keer het gesprek aan maar doe dat dus neit alleen meer. volgende keer de directeur er maar weer bij. laat me niet uitschelden zo moest het even kwijt
Juffie... zou ik ook doen n gesprek met de directeur hoor, ik zou me ook niet laten uitschelden. Waarom schelden ze dan? Jij zal toch niks naars/ gemeen over t kind zeggen... want al kan ik je niet maar ik weet zeker dat je zoiets niet doet! Wat voor reden heeft zij dan om dat te doen?
het meisje gaat nog een jaar groep 5 doen. dit heb ik voor mijn verlof al afgesproken en hebben ze (na heel veel moeite en nare gesprekken) eindelijk voor getekend. maar nu willen ze dit dus weer niet. Volgens hen doe ik alles verkeerd en ligt het dus aan mij. Maar goed morgen gesprek met de directeur en zal wel eens met hem overleggen. Heb gewoon een verschrikkelijke hekel aan dit soort gesprekken. Op een of andere manier kan ik gewoon niets goed doen en elk gesprek is vervelend. En ik maar vriendelijk en professioneel blijven, moeilijk hoor.. Maar genoeg ego van mij.. Ik hoop dat jij vannacht een beetje kan slapen. Vind het echt zo erg voor jullie. Had ik al wel gezegd maar vind het echt!
Juffie... dank je meis... en idd had je al gezegd maar toch bedankt. Wat naar voor je... als dat toch al getekend is waarom doen de anders dan zo moeilijk... hun hebben er toch voor getekend dat is toch niet jouw schuld. jij kan er niks aan doen dat dat kind t gewoonweg niet aankan. (kind ook niet natuurlijk) maar waarom leggen die mensen hun eigen daar niet bij neer dat als het zo is dat t werkelijk ook zo is! Sommige mensen ook he?!!! Wel knap van je dat je dat zo allemaal pikt. Ik zou allang uitgevlogen zijn denk ik. Knuffel voor je meis en neem n goed gesprek met de directeur!