Laatste 10 weken afteltopic oktober 2014

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door norwegian-sky, 24 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nijntje11

    nijntje11 Fanatiek lid

    16 nov 2009
    3.000
    10
    38
    noord-brabant
    Lizzie: ja. Dat is ook redelijk normaal zo vlak na de bevalling.
    Goed bekkenbodemoefeningen doen, heb je misschien ook van je vk of kraamverzorgster wat info van gekregen. Maar dat trekt nog bij ook hoor.
    Ik heb het ook, maar had voor deze zwangerschap al een lichte blaasverzakking, dus er al rekening mee gehouden. Ik liep ook al bij een fysio.
     
  2. Sylph

    Sylph Actief lid

    15 aug 2014
    148
    0
    0
    NULL
    NULL
    Saar, gefeliciteerd!!
     
  3. boogschutter88

    boogschutter88 Fanatiek lid

    23 dec 2013
    1.584
    601
    113
    Vrouw
    Saar & rxy GEFELICITEERD

    rxy he bah wat vervelend om te horen, ook al is het voor een goede reden toch is het niet leuk. Hopelijk is het maar voor even en dan kan je hem oneindig knuffelen.

    Lizzie pff verschrikkelijk he! Bij mij was het in het begin heel erg, alsof er ook gewichten aan hingen. Toen was de pijn weg en ineens kwam het weer terug wel minder erg, maar wel dat beurse gevoel en lopen ging heel stroef. Begint nu eindelijk weg te trekken.
    En over slapen en voeden: volgens mij mag er overdag tussen de 3 á 4 uur zitten en savonds max 5 á 6 uur. Op Google lees je verschillende meningen, de 1 zegt het is niet goed dat een een baby zo lang zo diep slaapt. Anders zegt weer een baby meld zich als hij honger heeft. Die van mij meld zich keurig om de 3 á 4uur. 😁 kan stiekem niet wachten totdat ik weer een beetje kan door slapen. Breekt je wel op de nachten. Maar als je zeker wilt weten kan je altijd de CB bellen en kijken wat die ervan zeggen?

    Anna haha dat deed ik van de zomer op het strand, kuil graven zodat ik op me buik kon liggen :p
    Lig ook nog met me voedingskussen te slapen, ben er toch aan gehecht hihi

    boomm voel je vrij om hier van je af te schrijven! Grote knuffel voor jou

    Meiden die overdatum zijn succes, kan me voorstellen dat elke dag als een eeuwigheid voelt.
     
  4. Noordeling

    Noordeling Fanatiek lid

    5 aug 2014
    1.268
    127
    63
    Meiden ff vraagje: S komt laatste 3 dagen overdag steeds om de 2 uur. s nachts slaapt ze wel 3 of 4 uur door. k ben nu beetje onzeker of ze wel voldoende voeding krijgt enzo, iemand hier ervaring mee?
     
  5. Emma86

    Emma86 VIP lid

    25 jun 2012
    5.281
    2.232
    113
    Vrouw
    Nederland
    @Lizzie
    Jeetje, klinkt ook best heftig allemaal.
    Gelukkig gaat alles nu goed, fijn dat de bv lekker op gang is gekomen. Fijn dat je vannacht weer goed hebt kunnen slapen. Over de tijden waarop ze voeding moeten.... geen idee. Verschilt ook per baby. Ik zou het even navragen als ik jou was.

    @Zwangels
    Brrr, zoals je dat zegt met die nagels. Heel gek idd dat de een kan voelen zonder dat je er last van hebt en dat je bij een ander haast wel van die tafel af wil springen.

    @Fenske
    Hier ook een nog heel druk in de buik maar die van mij is nogal een wiebelkont dus steeds op een andere plek. Wat hier nog wel een helpt is over de buik wrijven, dan wordt de baby vaak wat rustiger.
    Sterkte ermee. Het is fijn om je kindje goed te voelen maar alles wordt op een gegeven moment zo gevoelig.

    @Ikkie
    Meid, hoe is het bij jou? De vk al geweest? Hoop voor je dat het nu doorzet, anders zit je ook maar zo te wachten.

    @Anna
    Nu hopen dat er meer komt! Stukje slijmprop is een goed teken.
    En lekker op de buik slapen... een van de dingen waar ik me al op kan verheugen :D
    Lekker he, als je rug weer ontspannen is.

    @Rxy88
    Oef, ook al een pittige bevalling dus. En ik kan me voorstellen dat het moeilijk is dat je je kindje niet vast kan houden. Hopelijk zijn alle toeters en bellen snel weg en mag jij je kindje bij je.
    Probeer idd nog wel lekker te slapen, dat zal je alleen maar goed doen.

    @Saar
    Gefeliciteerd!!!
    Wauw, alweer een kereltje erbij.

    @Boommm
    Je hebt het maar druk met die lijst ;)
    He bah, niet leuk dat je er doorheen zit. Dikke knuffel voor jou.

    @Noordeling
    Geen idee met die voeding maar raar is het niet. Ben wel eens op kraamvisite geweest en die baby wilde een half uur na een goede voeding alweer eten.
    Als de dagen ervoor wat minder dronk haalt ze nu misschien de schade weer in. Of ze heeft nu even een groeispurtje.
    Het is in het begin ook nog zo lastig en zoeken soms. Bij twijfel even navragen hoor, dan ben je een stuk geruster.


    @hier
    Oef, op zich wel redelijk geslapen maar had een soort groeipijngevoel in mijn benen vannacht. Gisteren denk ik net even teveel huishouden gedaan. Vanavond voor het slapen gaan maar even goed met de voeten omhoog en een massage.
     
  6. boogschutter88

    boogschutter88 Fanatiek lid

    23 dec 2013
    1.584
    601
    113
    Vrouw
    noordeling o deze man ook! Maarja honger is honger. Ze groeien nu ook zo veel he. Je kan weer de aantal plas luiers bij houden? zijn ze ook zwaar?
    Maar soms eet deze man om t uur 2 á 3 keer. En dan weer paar dagen normaal. Er moet toch elke dag meer melk uit je borsten komen en dat regelt de baby. Zolang je baby niet hele middagen krijst van de honger is er weinig aan de hand

    Regeldagen:
    Regeldagen - Zwangerschapspagina
     
  7. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    7 mei 2011
    10.987
    3.996
    113
    Ff een update, vk is net weer weg.

    Bloeddruk zelfde als gister, dus stabiel.
    Ze heeft weer gestript, ze had het idee dat het nog ietsje gunstiger was dan gister dus das positief.
    Nu afwachten wat het doet. Als ik weer krampen krijg mag ik bellen dan kunnen ze kijken of ze misschien de vliezen kunnen breken.
    En anders bellen ze me morgenochtend weer om evt nog een keer te strippen.
     
  8. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    7 mei 2011
    10.987
    3.996
    113
    Oh iemand nog tips wat wel of juist niet te eten?
    Zal zo ff lunchen ;)
     
  9. Emma86

    Emma86 VIP lid

    25 jun 2012
    5.281
    2.232
    113
    Vrouw
    Nederland
    @ikkie
    In ieder geval niets met knoflook, erg gekruid of met ui :p
     
  10. Shirleymommy

    Shirleymommy Fanatiek lid

    28 dec 2012
    1.307
    28
    48
    NULL
    NULL
    @ikkie
    Een flinke wandeling maken misschien?
     
  11. lea

    lea Fanatiek lid


    :d :d :d :d
     
  12. Marrie28

    Marrie28 Fanatiek lid

    27 jun 2007
    1.711
    0
    36
    Hier favoriet: afbakciabatta beleggen met pesto, mozzarella en tomaat, 7 minuten in het tosti-ijzer... Heerlijk!
     
  13. ikkie97

    ikkie97 VIP lid

    7 mei 2011
    10.987
    3.996
    113
    Jumjumjum helaas heb ik dat allemaal,niet in huis...

    Zit nu aan een kippensoepje met wat boterhammen... Lekker gewoon;)
     
  14. Zwangels

    Zwangels Fanatiek lid

    22 jun 2012
    3.350
    450
    83
    Vrouw
    Schoonebeek
    Saar gefeliciteerd!!!

    Ik heb als er nog geen baby is dinsdag weer een afspraak bij de verloskundige. Gelukkig dan wel 1 die erg prettig is :) en ga dan gewoon melden dat ik het bij die van deze week niet prettig vindt.
    Het groepje dames die ik heb leren kennen bij centering pregnancy gaat nu ook snel met bevallen. 3 van de 5 dames zijn bevallen. Ik wil nu ook wel!!!! :)
     
  15. Wenda

    Wenda Fanatiek lid

    12 dec 2013
    2.431
    1.398
    113
    Gelderland
    Saar, gefeliciteerd!!

    Rxy, heftig zeg! Hopelijk mag je snel met hem knuffelen:)

    Hier, vandaag weer een dipdag:( Ben moe en sinds gister steeds een beetje misselijk. En ik ben er nu even helemaal klaar mee. Ik wil gewoon bevallen! En dan ben ik nog maar 39 weken..;)
    Pff heb respect voor de meiden die over tijd lopen! Ik vind het nu al zo lang duren
     
  16. exciting

    exciting Fanatiek lid

    10 dec 2013
    3.172
    983
    113
    Vrouw
    Friesland
    he dames,

    zit nu met ons mannetje op de schoot de typen met 1 hand.. gaat lekker langzaam haha. ik smelt helemaal van zn lachjes, en wil eigenlijk dat niemand hem vast houdt!! erg he..
    hij doet het zo goed! is nu over zn geboorte gewicht. hij weegt nu 3020.. kondigt zich zelf wel aan na 3-4 uur. vannacht was het 1x 4.5 uur. heerlijk!

    gefeliciteerd voor de bevallen dames!!!!!

    rxy, wat heftig zeg!! hopelijk mag je snel met hem knuffelen!! sterkte..

    ikkie, spannend zeg!!

    boomm, komt het door de drukte met de 2 kleintjes? schrijf hier maar lekker van je af! en anders hulp inschakelen hoor!!!

    pff voor de rest ben ik het alweer vergeten!! dames die overtijd zijn succes! en de rest natuurlijk ook!!
     
  17. Noordeling

    Noordeling Fanatiek lid

    5 aug 2014
    1.268
    127
    63
    'k Heb toch maar even vk gebeld, die heeft me wel gerustgesteld. Zolang 'k niet meer dan 12 voedingen geef is er niets aan de hand. Eerste 6 weken mag het allemaal wisselen qua tijd. En af en toe voeding wat uitstellen dmv speentje mag ook zei ze.
    A.s. maandag kan ik op cb weer even wegen, dat ga 'k wel doen, want dan weet 'k ook zeker of ze wel blijft groeien.
    S. slaapt nu lekker, dus ik ga ook maar even proberen uurtje te slapen.
     
  18. Marrie28

    Marrie28 Fanatiek lid

    27 jun 2007
    1.711
    0
    36
    @ Saar: gefeliciteerd! Ineens weer een rijtje jongens, hihi ;)
     
  19. snoepje84

    snoepje84 Niet meer actief

    Hoi dames!

    Vandaag bij vk geweest.. ze heeft even inwendig gekeken voor ontsluiting helemaal niks en auuuuwwwww wat deed het pijn nou ben ik sowieso een gevoelige doos maar een pijn dat het deed ik zei op een gegeven moment hou je nou op :D Dat kwam er echt agressief uit achteraf allebei keihard om gelachen.. bmm is wel week en nu heb ik een afspraak gekregen voor volgende week pas ik dacht neeeeeeee ik wil niet over tijd :( maar ja.. nu heb ik wel onwijs last van buikpijn

    Ik heb trouwens even gevraagd of ze even wilde voelen omdat ik de baby echt naar voren draag en de buik hangt echt laag! Ze zei 3400 gram.. dus dat valt reuze mee maar of dat betrouwbaar is.. nou ja we zien t wel..
     
  20. Yupgup

    Yupgup Fanatiek lid

    18 mrt 2011
    3.745
    0
    36
    Onze grote beer en kleine welpje!
    Gelderland
    Saar gefeliciteerd!!!

    Boommm, zit je er doorheen door de zorg voor 2?

    Snoepje, nee dat is niet betrouwbaar.... haha. Hier zei de vk een dag voor bevalling nog dat het een klein/gemiddeld kind zou zijn. Maximaal 3400, wrs kleiner, meer richting 3200. Er kwam toch echt 4 kilo 56 cm uit.... Nu zeggen ze het weer, dus ben benieuwd of ze nu wel gelijk krijgen ;)
     

Deel Deze Pagina