Hallo Meiden, Ik heb ze nog steeds niet binnen Vorige keer heb ik ze uiteindelijk wel nog gehad, maar nu vraag ik het me af?? Heeft er iemand wasmiddel bonnen over die hij niet gebruikt??? Daar zou je mij heel blij mee maken Groet Snoozie
Heb ze ook niet gehad. Snik snik. Snoozie: Deze week bij Digros/Dirk v/d Broek 4 witte reus/color reus voor 10 euro. Zonder bonnen maar wel goedkoop. Misschien kun je er iets mee?
Hoi Dames! Wij hebben de bonnen gekregen, ik heb me nergens voor opgegeven, misschien heeft iemand anders uit de omgeving dat voor ons gedaan ofzo? Dat terzijde, wij hebben niets aan de bonnen, geen van de winkels waar de bonnen in te leveren zijn zit hier in de buurt. Wel erg jammer, er zitten mooie aanbiedingen tussen, maar helaas. Kan ik iemand anders blij maken met het boekje bonnen? Stuur dan maar even pb, want geheid dat ik vergeet nog verder in dit topic te kijken Degene die het eerst een pbtje stuurt stuur ik dan de bonnen dan wel op (anders moet ik gaan kiezen naar wie ik ze stuur en dat is natuurlijk niet handig). Groetjes Priscilla.
Deze week bij de super de boer 3 pakken voor 26,50 incl bon was ik vandaag dus 16,50 kwijt voor 3 pakken!!! Is toch weer mooi meegenomen natuurlijk!
Dat laatste vroeg ik me idd af! Als de luiers al in de aanbieding zijn, krijg je dan alsnog de 10 euro korting met de bonnen?!
niet bij alle winkels kan je dan je bonnen inleveren. Bij ons bij de kruidvat krijg je alleen koring op de kleine pakken pampers. Bij de dirk kan je wel grote pakken pampers kopen met 10 euro koring. Was gister bij de drix en kreeg daar bij 3 pakken baby dry die in de aanbieding waren gewoon de 10 euro korting. Gewoon proberen dus!