Zijn er hier meiden die ook steeds last hadden van een blaasontsteking tijdens de zwangerschap? Ik word er namelijk helemaal gek van! Heb nu voor de derde keer blaasontsteking en nu een andere kuur gekregen. Vandaag de laatste, maar het is volgens mij nog niet over. Deze week een echo van de nieren en urineleiders gehad. Hier was niks raars op te zien. Ook hebben ze de urine op kweek gezet. Hopelijk morgen of maandag de uitslag. Hoe ging dit bij jullie, en is het nog overgegaan? Maak me toch een beetje zorgen. Liefs.
Als je het gevoel hebt dat het nog niet over is, dan moet je de kuur niet stoppen (als je denkt dat het helpt). Ik heb altijd een verlengde kuur nodig (7 ipv 5 dagen) en soms nog langer. Anders komt t ook terug
Zelf geen last van gehad gelukkig. Vriendin van mij wel en bij haar was het zo erg dat ze zichzelf uiteindelijk steeds moest katheteriseren. Is na haar zwangerschap wel weer over gegaan gelukkig!
Nee ga daarom morgen ook weer meteen naar de ha. Maar ik kan wel gewoon plassen, Waarom moest je vriendin dan katheteriseren?
Ik slik s morgens en s avonds cranberry extra sterk van de etos. Nu geen klachten meer. Zodra ik er mee stop is het raak. Verloskundige vond dit geen probleem. Het zorgt ervoor dat de bacteriën niet aan de blaaswand kunnen hechten. En natuurlijk heel veel water en (kruiden) thee drinken.
Ze had zoveel blaasontstekingen gehad en geen enkele ab sloeg meer aan. Ze kreeg haar blaas niet goed leeg waardoor het dus ontsteking over ontsteking werd en om dat tegen te gaan was katheteriseren uiteindelijk nog de enige oplossing voor haar.
Ik had vorige week ook een blaasontsteking zeiden ze bij de HA. Meteen de dag erna ochtend urine gebracht naar het ziekenhuis om deze op kweek te zetten en ERNA pas begonnen met de AB kuur. Kom ik vandaag bij de HA omdat mn kuur af is en ik mn urine nog een keer wil laten controleren zegt ze; ja de uitslag van de kweek was goed, het was geen blaasontsteking. Ik zeg; waarom zeggen jullie dan vorige week dat het wel een blaasontsteking is? Ja wij hebben de middelen niet om uitgebreid te zoeken..voor niks dus die kuur geslikt! ben benieuwd wat ze me morgen te melden hebben als ik bel voor de urine van vanochtend
Ja herkenbaar... Helaas bestaan mijn zwangerschappen ook uit veel blaasontstekingen. Goed dat ze je urine op kweek gezet hebben... Zu heel goed kunnen dat je GBS positief ben. ( streptococcen infectie ) en dan moet je in het zh bevallen!! Laat ze dat goed checken hoor. Heb het zelf ook namelijk... Bij miij komen daar de blaasontstekingen van... Heel vervelend.. Succes ermee
Hmm ben benieuwd of vandaag al de uitslag van de kweek binnen is. En hoe en wat verder.. Kola, hoe gaat dat dan met streptokokken?
Ik heb geen blaasontstekingen maar het dochtertje van een buurvrouw van me heeft de GBS infectie opgelopen en moest nog 10 dagen in het ziekenhuis blijven na de geboorte. Dat is geen leuke start...
Omdat je die tijdens de bevalling door zou kunnen geven aan je kind, moet je in het ZH aan een AB infuus bevallen.
D-manose halen bij de reformwinkel helpt super!! Altijd veel blaasontsteking gehad en ben er hierdoor helemaal vanaf... is homeopathisch en geen punt tijdens zwangerschap. De poedervorm is het meest effectief. Succes!!
Hier net de tweede in 6 weken tijd achter de rug. Na een kweek blijkt het geen streptokok te zijn maar stafylokok. Nu verder overleg met vk wat het beleid is en sowieso nogmaals een kweek nu de kuur over is. Ik slik nu ook cranberrycapsules ter voorkoming van een nieuwe. Ik kan ook niet goed uitplassen omdat baby op blaas ligt.
Dankje allemaal. De uitslag van de kweek was nog niet binnen, wel van de echo nier/blaas en urineleider. Gisteren was de urine helemaal schoon ben benieuwd voor hoe lang. En ik heb de pech dat ons meisje heel erg op de blaas en urineleider drukt. Hopelijk draait ze nog, anders gaat het pas over na de bevalling.