Hoi Dames, Ik was benieuwd of jullie al weten wat voor voeding je je kind geeft. (Als je flesvoeding geeft) Ik denk zelf altijd dat Nutrilon het beste is, hij is ook het duurste. Maar gister zei een vrouw van de kraamzorg tijdens mijn intake gesprek dat Friso beter is. Friso is wat dunner en makkelijker verteerbaar. Ik wil graag weten wat jullie ervaring, of mening is. Ik wil wel over een paar weken alvast wat voeding in huis halen. (Ben nu 30 weken, maar wrs 1 week verder). Ik hoor het graag.
hier heb ik nutrilonstandaard gekocht,..eigenlijk op aanraden van een vriendin die 6 weken geleden is bevallen en dit adviseerde ze haar in het ziekenhuis, aangezien ze in het ziekenhuis ook nutrilon geven! Eigenlijk is dit de enigste reden, ik heb het dus niet uitlopen zoeken enzo,..wel werd er bij de kraamintake tegen ons gezegt om 1 pak te kopen dat als onze dochter het niet goed zou wegkrijgen je gelijk op een ander over kan stappen zonder veel voorraad weg te gooien! succes met jullie keuze! x
Met mijn 1e kind meteen fv Nutrilon gegegeven...het beviel toen opzich goed..Echter toen mijn dochter 8 weken oud werd ze opgenomen in het zkh waar ze juist friso gaven...Een wereld van verschil zeg!! een tevreden kindje, met minder krampjes en minder klonterig!! Ben nu hoogzwanger van nr 2, de friso staat hier weer in de kast klaar voor gebruik
er staat ergens hier op het forum een topic met precies dezelfde vraag. http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap/156950-diegene-kv-geven-graag-jullie-ervaringen.html
Volgens mij zijn Friso en Nutrilon even goed hoor. Wij gaan (weer) Friso geven, omdat Sverre het daar erg goed op deed. En ja, 't is ook wat goedkoper en dat is zeker met een tweeling wel een overweging waard...!
Ik ben ook vd Friso. Het lijkt idd wat lichter en ik vind nutrilon onwijs stinken. Friso ruikt gewoon lekker zoet. Van Friso kreeg die van mij ook minder krampjes.
Wij gaan het proberen met biologische voeding, mijn broer staat op de markt met biologische producten en hun baby doet het er super op. Qua prijs ook nog goedkoper dan Friso en Nutrilon en bovendien gezonder
De kraam raadt hier friso aan, ze zegt ook dat ze het vaak lekkerder vinden en dat het wat beter laxeert dan nutrilon. Daarnaast is het een paar euro goedkoper.
Hoi, Ik heb mijn dochtertje friso gegeven. Ze zijn in principe even goed. Het ligt heel erg aan je kindje. Friso is wat lichter verteerbaar, alleen als je een hongerige baby hebt kan dit juist weer wat minder zijn. Het is uitproberen als de kleine er is. O ja en in het ziekenhuis is het net met welke leverancier ze een contract hebben. Friso of Nutrilon. groetjes TAnna
Er zijn ook nog andere merken dan Nutrilon en Friso, hoor! Wij zijn met Nutrilon begonnen, maar daar reageerde onze meid heel erg slecht op. Constant krampen en het verzadigde helemaal niet. Ze had steeds honger. Wij zijn overgestapt op de voeding van het Kruidvat (Extra Care) en dat ging prima! Deze voeding is net zo goed als "merk"-voeding, het schijnt zelfs in dezelfde fabriek te worden gemaakt.
hoi hoi, ik wil eerst proberen borstvoeding te geven, maar als ik fles voeding ga geven, of erbij of later ofso, dan ga ik friso gebruiken. dit omdat ze het ook bij het kdv geven waar ons kindje naar toe gaat. en dan hoef je dat dus zelf niet mee te nemen en krijg je het van hun. anders moet je zelf je eigen voeding mee nemen. niet dat dat nou mega veel scheelt, maar toch, best handig
Hier Nutrilon. Op het kdv geven ze dat ook maar weer geen Hypo-allergeen dus moet alsnog voeding meebrengen.
hier geef ik kruitvat extra care voeding en dit bevalt super heb ook friso geprobeerd maar dat reageerde mijn meisje niet goed op. ik vind er 1 zo'n groot nadeel aan de kruitvat voeding zitten en dat is dat het vaak uitverkocht is! ik nam al vaak 2-3 pakken mee en dan was het bijna op en dan ging ik weer halen hadden ze het weer niet!! dus maar weer naar een ander dorp toe om het te halen dit vind ik zo vervelend, dat ik er nooit meer aan zal beginnen, dus voor deze baby heb ik nu nutrilon in de kast staan, dit omdat onze dochter niet goed reageerde op friso
Ik ben bij Lisa met friso begonnen maar daar deed ze het niet goed op, nutrilon wel, dus nu begin ik gelijk met nutrilon.
Wij geven de flesvoeding van de Kruidvat, gewoon de normale Hier doen wij zelf een heel klein beetje johannesbroodpitmeel doorheen omdat ze anders véél te gulzig drinkt (ze gebruikt al de kleinste speen dus daar ligt t niet aan ), maar verder gaat t prima hier! Ze poept goed, plast goed, geen last van krampen.. Ik ben er dus tevreden over En idd, het komt uit dezelfde fabriek als Nutrilon en het zou zelfs hetzelfde spul zijn alleen dan in een andere doos, maar of dat laatste nu écht waar is weet ik niet
Als ik jou was zou ik gaan voor een soort kunstvoeding die bij jullie in de buurt goed verkrijgbaar is. Kruidvat kan bijv wel goedkoper zijn, maar als je 20 km moet rijden voor de kruidvat en dan nog parkeergeld moet betalen, ben je misschien wel goedkoper uit wanneer je het vlak bij huis kan kopen van een ander (duurder) merk. Verder is alle kunstvoeding die in nederland verkocht mag worden eigenlijk gewoon van goede kwaliteit, anders mocht het niet verkocht worden. Dus het is volgens mij niet zo dat het ene slechter is dan de andere ! Wij zijn zelf gegaan voor Nutrilon HA toen wij naast de borstvoeding en na het stoppen met de borstvoeding, kunstvoeding gingen geven. Dit gewoon omdat het hier op verschillende plekken te krijgen is, wij er een goed gevoel bij hadden en de kinderen doen het er prima op. Lijkt mij niet dat de kruidvat kunstvoeding uit de fabriek van Nurticia/Nutrilon komt. Deze twee hebben namelijk een tijd geleden een rechtzaak met elkaar gehad ivm de ingredienten van het poeder. Wat het overigens geen slechte kunstvoeding maakt ofzo hoor !
Inderdaad, ze spannen niet voor niets een rechtzaak aan (welke Nutricia trouwens heeft verloren), dat komt niet uit dezelfde fabriek. Bovendien, mijn dochtertje deed het prima op Nutrilon en toen ik een goedkoper alternatief ging proberen, de Kruidvatvoeding, kreeg ze enorme krampen. Weer terug op Nutrilon gegaan en het ging gelijk weer prima met haar. Later zijn we op Bonbebe overgegaan en dat ging wel goed. Mijn zoontje heb ik de eerste week wat bijgevoed met Albert Heijn HA.
Volgens mijn vader, die al jarenlang in de voedingsmiddelenindustrie werkt, is het inderdaad zo dat Nutrilon en Kruidvat voeding uit dezelfde fabriek komt. Gaat zo met heel erg veel producten. Grote kans dat bijvoorbeeld de echte Dubbelfriss in dezelfde fabriek gemaakt wordt als eigen merk Dubbelfrissachtige drank van de AH. Het is best mogelijk dat Nutrilon een rechtzaak aanspant tegen Kruidvat, omdat de fabriek waar het gemaakt wordt, er soms helemaal niks mee te maken heeft. Die fabriek is dan een derde in het verhaal, gewoon een grote 'babyvoeding fabriek'. De rechtzaak gaat dan om het recept dat Kruidvat gebruikt, dat dat teveel op dat van Nutrilon zou lijken. Ik zeg niet dat het altijd zo is hoor, maar het gebeurt wel vaak.