hallo Ik heb even een vraagje, hoe zat dat ook al weer.. na je ei posi testen.. een paar hadden dit gedaan en bleken toen zwanger te zijn! maar vanaf waneer kan je dat dan testen met een ovu test. Ik weet dat het niet 100% betrouwebaar is, maar toch was ik er nieuwschierig naar! grtjs
Hoi, Ik heb dit bij mijn vorige cyclus ook gehad, maar ben toch ongesteld geworden. Ik had ook ergens gelezen dat je zwanger kunt zijn als je ovutest positief blijft, maar dat is natuurlijk niet altijd zo. Ik hoop voor jou dat het bij jou wel zo is! Welke testen heb jij gebruikt? Groetjes, Roosje
Je bedoelt met ovutesten? Ik had met sensitest vanaf een paar dagen na mijn ei weer een 2e streepje, maar uiteindelijk was 't toch niks. Ik zou je toch aanraden om te wachten tot je nod en dan met een zwangerschapstest te testen. Hoe moeilijk het wachten ook is! Ook heb ik de sensitest xtra gebruikt, waarmee je een aantal dagen voor je nod kunt testen. Deze gaf positief aan, terwijl ik op mijn nod toch gewoon ongesteld werd. Dat was dus een behoorlijke domper!
ok naja ik probeer gewoon te wachten en ga weeer van helemaal niks uit! het wachten duurt lang maar normaal had ik veeel langer moeten w8en, me cycles is deze maand kort dus... volgende week zondag zullen we zien
Het is in ieder geval super dat je cyclus deze keer een stuk korter is! Want 't wachten is het ergste van 'het zwanger worden' (en steeds weer ongesteld worden ook niet te vergeten) Veel succes, voor je 't weet is het volgende week zondag!
Hey meis Ik ken dat verhaal ook Maar dat is na 14 dagen van je ei Dan is de kans groot dat je zwanger bent als hij positief is maar dat moet de t lijn wel donkerder zijn dan de c lijn Maar ja zoals al gezegd werd dit is niet 100% betrouwbaar dat komt omdat de ovu test hcg aanziet voor lh Maar begin er niet aan want je wordt er gek van Ik heb het toen ook gehad ik ging testen op dag 4 van mn cyclus omdat ik wilde weten wanneer ik mn ei had en hij werd meteen donker dat bleef dagen duren en iedereen zei volgens mij ben je zwanger op dag 18 had ik een nog donkerdere test (ei dus) en daarna werd hij meteen weer licht en werd ik netjes op dag 18 ongi je kan beter gewoon even afwachten dat is het beste suc-6 ermee
Hey Dit vroeg ik mij ook steeds af, maar met een ovulatietest kan je alvast niet eerder testen dan met een zwangerschapstest. Ik ben nu 2x zwanger geweest (allebei vmk) en allebei de keren werd mn ovulatietest pas positief op de dag dat een zwangerschapstest ook positief was. En dat was van de ene op de andere dag. Dus als je echt zekerheid wilt kan je net zo goed een zwangerschapstest gebruiiken
Mijn ovu-testen waren al 4 dagen voor mijn NOD positief. Ik heb toen wel tot mijn NOD gewacht met een zw-test en die was toen ook direct super positief! succes, Kaat
zoo ok dus het werkt bij sommige eerder! ben zo benieuwd! heb al sinds gister last van mijn buik maar weet niet wat het is, het zijn steken in mijn lies en buik gister was het een stuk erger! maar ga mezelf niks wijs maken want anders is het WEER zn grote teleurstelling!
een ovutest zal eerder positief aangeven als je zwanger bent dan een zwangerschapstest. Maar de vraag blijft wanneer zal de zwangerschapstest positief worden in je cyclus.. De een heeft sneller & meer HCG in het lijf dan de ander. Dus je kunt beter gewoon met een zwangerschapstest testen. Ik had in oktober 1 dag voor mijn NOD getest met een ovutest en die was superpositief.. dus heb meteen een zw test gekocht voor de volgende dag en ook die was positief.. Toen wist ik het echt zeker.. Heb in mijn zwangerschap nog 2 ovutesten gedaan en die werden steeds dikker qua teststreep. (zie album) Succes!
Even een rare vraag. Als je ovulatietesten gebruikt om te eisprong te spotten, dan kun je beter geen ochtendurine gebruiken, omdat je LH later op de dag wordt aangemaakt. Maar HCG zit juist 's ochtends in je urine? Kun je dan beter ochtendurine gebruiken als je voor NOD een ovulatietest wilt proberen?
Als je 's ochtends een ovulatietest doet om het LH te meten kun je juist een vals positieve test krijgen omdat je urine te geconcentreerd is van je urineproductie gedurende de nacht... Het heeft er dus niks mee te maken dat je alleen overdag LH produceert... Ik heb 's middags 1 dag voor mijn NOD een positieve ovutest gehad (door de HCG dus) Ik denk dat je 's ochtends nog een betere kans maakt, het ligt er maar net aan hoeveel HCG jij aanmaakt.