Toen ik met de eerste voor nod testte had ik dat ook. Een week later een dikke streep. Misschien toch nog even geduld hebben... begrijp je onzekerheid.. slopend. Succes!
Bedankt dames! Fijn dat ik hier (h)erkenning vindt in deze tijd! Ik hoop zo intens dat de testen gaan oplopen, ook al weet ik dat het bij genoeg vrouwen minstens één keer fout gaat en dit kan gebeuren...Maar toch ... Ik heb ook meteen zo zo'n doemscenario in mijn hoofd. Jullie reacties geven nog wel een beetje hoop. @Regenboogjee Chips zeg, zelfs na 4 dagen overtijd! Ongesteld + ziek zijn is al helemaal een combi zeg. Beterschap en hopelijk volgende ronde! @deeerstekeer Met zo'n cyclus weet je ook niet van tevoren waar je aan toe bent zeg. Dat is irritant! @Manom58 Dus je had een week na je ovulatie een steek, je had steken in je onderbuik en borsten? Al getest? Je lichaam kan je echt bizar voor de gek houden. Maar ik weet uit eigen ervaring dat PMS symptomen heel erg lijken op zwangerschapssymptomen en vaak kunnen optreden na een eerste bevalling. Ik lijk elke maand zwanger .
@Regenboogjee jammer dat je alsnog op rood gaat! Je krijgt toch stiekem hoop. @MilouR ik begrijp je ongerustheid, maar het hoeft nu nog niks te zeggen. Het is heel pril en het ene plasje is het andere niet. Even afwachten. @Elena83 ik leef met je mee! Zo rot dat het nu effe niet lukt.. Je wordt er onzeker van en weet niet waar je aan toe bent. Ik denk wel goed om naar de ha te gaan. Nu zie je als een berg op tegen mmm omdat je het hele plaatje. Misschien is het wel helemaal niet nodig en kun je met een makkelijker middeltje wel zwanger worden. Bekijk het stap voor stap, dan kan je altijd nog beslissen wat jullie willen. Weet ik heb makkelijk praten want heb het niet meegemaakt.
@Regenboogjee jammer zeg! En dan ook nog ziek, balen! Beterschap en volgende ronde hopelijk meer geluk. @MilouR snap dat je er onzeker van wordt. Het blijft afwachten... Je hebt wel al heel vroeg positief getest dan als morgen pas je NOD is! Ik hoop voor je dat de testen alsnog positief worden. Enne kwaaltjes kunnen inderdaad alle kanten op! Ik hoop deze ronde weer wat relaxter te zijn en wat minder te voelen. Kan in ieder geval weer wat beter relativeren nu in de tweede ronde. Al denk ik nog steeds dat er wel een poging tot innesteling is geweest ivm die bloeding. Dat heb ik echt nog nooit gehad. Precies 7 dagen na mijn eisprong ook. Ik zit inmiddels alweer op CD 7 dus nog een weekje dan beginnen de vruchtbare dagen alweer. Ik geniet nu even van het rustige gevoel haha. Er kan nu niks zijn, ik kan niks voelen kan ik me straks weer lekker 10 dagen opfokken!
Nou behoorlijk ik heb dat nog nooit gehad en ben ook maar 2 maanden aan de pil gewest dus kan mij niet voorstellen dat dit nog ontpillen verschijnsel is
helaas gister nog omo wit!!! ook nog niet ongesteld, maar voel sinds gister dat het er wel aan zit te komen nu alleen de vraag wanneer.
@Elena83 echt naar dat je je zo voelt. Ik herken het helaas ook. Ik heb nu al, na ronde 6, het idee dat het ons toch niet gaat lukken om op een natuurlijke manier zwanger te worden. Ik word er ook erg verdrietig van Het is zo moeilijk om elke keer weer jezelf bij elkaar te rapen en weer vol goede moed voor de volgende ronde te gaan. Super dapper dat je de stap gaat maken naar mmm, dan weet je in ieder geval of er iets mis is. Ik had het pas met mijn man over de mmm, hij zegt dat hij daar voorlopig niet aan wil, ook al zijn we een jaar bezig . Terwijl ik heel duidelijk het gevoel heb dat er bij mij iets niet goed zit, gezien mijn korte LF steeds. Maar goed.. duurt ook nog een half jaar voordat we op dat punt komen, dus hoop dat het toch niet nodig zal zijn. Maar meid, kop op, je cyclussen zijn prachtig, wie weet is het de volgende ronde gewoon raak! Ik hoop dat je snel een positieve test in handen hebt!
@Regenboogjee wat vervelend en alles tegelijk is niet fijn Beterschap! @Elena83 Ik begrijp je helemaal ondanks dat ik zelf pas begonnen ben. Je moet doen wat goed voor jou/jullie voelt.
Zijn hier ook meiden die hardlopen of willen gaan hardlopen? Ik vind het heerlijk en had gister een topic aangemaakt in de hoop dat er meer meiden zijn die mee kletsen. Mocht je het leuk Vinden dan is dit de link naar het topic: http://www.zwangerschapspagina.nl/threads/running-ladies.667191/
Hey meiden, wat lief zijn jullie. En dat is dan ook weer gelijk de reden dat ik het schrijven hier wel fijn vind. @MilouR test over een paar dagen nog eens, na je nod. Ik kan het begrijpen hoor dat je er onrustig van wordt.w Hier helaas de eerste rode afscheiding.. Dus menstruatie zal wel doorbreken. Ik stop ook weer met temperaturen. Aan de hand van mijn temp lijk ik wel een eisprong te hebben. Maar mijn temp blijft hoog ook al wordt ik ongesteld, vorige mnd ook al. Dus dat wil bij mij helaas niets zeggen. Temp zakt pas na mijn ongesteldheid. Nu aftellen naar de afspraak bij de arts! Ik hoop maar dat ze ons kunnen helpen.
Oja, ik heb net de testen van Kruidvat gehaald, die 2v5 waar ik op deze site al meerdere keren over heb gehoord. Om 16:00 uur staan testen en moet zeggen dat ik deze een stuk overtuigender vind . Heb nog drie testen (2 Action en 1 2v5) voor de komende dagen. Ben benieuwd... Ik heb inmiddels geen gevoelige titties meer, dus dat is geen graadmeter
Haha, ja dat weet ik. Maar ik wilde gewoon een wat duidelijkere streep zien . Vanmorgen was het echt een tuurstreepje, had er bijna een verrekijker voor nodig.
Ohh maar die is mooi! Ik zou over een paar dagen die van Kruidvat nog eens doen. Die van action vind ik toch minder, vaak vage streepjes.
Hoi gefeliciteerd maar waarom blijf je testen? Positiever word hij niet ik zou zeggen lekker genieten en de eerste echo afwachten