Er is wel eens een topic geweest over hoe je je bevalling kan opwekken. Maar nu zou ik graag willen weten wie er door echt een keuken middeltje haar bevalling heeft kunnen opwekken. Want je hoort zoveel maar ja wat is waar????
Gekruid eten heb ik wel eens gehoord! Als je dat rond je uitgerekende datum eet dan kan het werken zeggen ze. Maar of het zo is??? Ik denk zelf dat de baby vanzelf komt pas wanneer hij/zij zin heeft haha
Ik weet dat mijn schoonzusje zich gek gegeten heeft aan verse ananas, dat hielp niet. Bij mij zette bij de 2e de bevalling in een half uur nadat we sex hadden...kan toeval zijn, maar dat weet ik niet zeker. Misschien was het sowieso wel dan gebeurt, misschien niet. (kan geen kwaad het te proberen, is toch leuk, of het de bevalling nu in gang zet of niet )
Ik geloof er niet zo in. Heb ook bij mijn eerste zwangerschap veel geprobeerd maar niks hielp zelfs wonderolie niet het enigste wat dat veroorzaakte was kramp in mijn darmen. De baby komt naar mijn idee pas als je lichaam er aan toe is, Maar dat is mijn mening. Ik geloof er stellig in dat mensen die wel een middeltje gebruikt hebben en dan bevallen zijn het gewoon toeval was
Ik heb me de afgelopen dagen ziek gegeten in de verse ananas, apen zuur gedronken in de bitter lemon. Gister zelfs nog naar de griek geweest. Dus de knoflook was ook wel zeer aanwezig. Daarna de daad nog eens gedaan en vandaag nog geen bevalling. Dus zeg mij het maar die kleine komt alleen wanneer die er klaar voor is.
Vriendin van mij was overtijd en had het helemaal gehad. ze heeft toen smorgens een halve ananas gegeten en snachts is het kindje geboren.
Ja is het misschien toch niet gewoon puur toeval. Het gebeurt wel meer. Maar ik zal je eerlijk zeggen heb in 2 dagen tijd anderhalve ananas op gegeten en 5 flessen bitterlemon leeg gedronken ( 1 liter per fles.) En die kleine zit er nog steeds in. Dus ik geloof er allemaal niet meer zo in. Maar goed er zijn wel mensen die er wel baat bij hebben gehad. Maar goed baat het niet schaadt het niet. Dat is een ding wat wel zeker is.
denk ook dat elk lichaam er anders op reageert, en het kan idd puur toeval zijn maar dan is het vaak puur toeval want heb het wel vaker gehoord
Ja dat klopt. Ik heb het inderdaad ook wel eens vaker gehoord dat er vrouwen zijn die weeen krijgen van bv. sex of ananas of bitter lemon. Maar het heeft misschien er ook wel mee te maken hoe ver je lichaam al klaar is voor de bevalling. Want als je overtijd bent is je lichaam vaak wel iets verder heen dan iemand van 36 weken. Maar goed de menigen blijven er over verdeelt.
Heb vanavond Ananas gegeten (niet het hart) en ben overtijd, dus ik hoop het HIHI. Laat het jullie wel weten.
Ik denk ook dat zulke middeltjes de bevalling in gang zetten als je baby en lichaam er helemaal klaar voor zijn, dat het dan misschien een dag of wat eerder begint. Ananas en sex zijn beide lekker, dus idd als het niet baadt dan schaadt het ook zeker niet