Mijn vraag is denk ik wel duidelijk! Wanneer konden jullie het hartje horen met een angelsound of vergelijkbaar apparaatje?
Ik met 11 weken en 5 dagen met de happysound. Daarvoor wel meerdere keren gezocht, maar zonder resultaat. Mijn baarmoeder is nogal naar achteren gekanteld, waardoor deze erg diep ligt. Ik was zelf behoorlijk verbaasd dat ik het desondanks toch al heb gevonden. Uitwendige echo's lukken bijv. nog niet eens.
Ik hoorde het hartje met 12,5 week geloof ik. Ben ook pas met 12 weken gaan zoeken, bang dat ik het niet zou kunnen vinden .
1e keer heel ver weg met 9 weken. Vanaf 10 wk duidelijker. babyhartje lijkt net een locomotiefje En ow ja, ik heb de angelsound en gebruik, nu mn gel op is, babyolie.
Met 10 weken Ik gebruikte idd ook babyolie, werkt prima! (P.s. Trees!! Wow, wat goed, 12 weken vandaag!! Gefeliciteeeerrddd! En t hartje ook al zelf gehoord, geweldig )
Heb net geprobeerd en denk dat ik in de verte iets hoor.. Hoor ook mijn eigen hartslag maar op de achtergrond een nog sneller ritmisch geluid.. hmmm over 4 daagjes weer eens proberen Heb over 2 dagen toch echo maar is gewoon voor de leuk!
De 1e zwangerschap met bijna 11 weken, de 2e zwangerschap met 9 weken. Beide keren gebruikte ik babyolie.
@rianne: is dit je eerste zwangerschap? Meestal is t bij een 2e, 3e(etc) zwangerschap eerder te horen, omdat je baarmoeder sneller uitrekt, dus eerder boven je schaambot komt dan bij een eerste zwangerschap. Je moet gewoon net boven je schaambot proberen te zoeken
Met 12 weken... en ik gebruik ook babyolie...Werkt prima. Je hoort echt duidelijk of het je baby is of iets anders hoor, dat van je baby gaat zo snel. Lijkt in de verste verte niet op het geluid van je darmen.... Wel leuk om te luisteren hoor, succes!!!! En veel plezier
Ik heb het hartje voor de eerste keer met 10 wk 5 dagen gehoord. Op de dag dat ik de angelsounds binnen kreeg ging ik het proberen en ik hoefde niet lang te zoeken want binnen 5 min had ik het al gevonden. Super leuk om te horen..
Hallo meiden, een vraagje... hoe horen jullie het verschil met je eigen hartslag? Ik hoor volgens mij alleen mij eigen hartslag (richting de liezen en richting de navel). Misschien ben ik gewoon te vroeg, maar ik kon niet wachten Groetjes, Anne
Vanaf 12 weken heb ik hem gebruikt en kon het toen ook vrij snel vinden. Al had ik eerst wel telkens mijn eigen hartslag. Maar als je eenmaal het hartje van je kindje hebt gehoord, dan voel je gewoon dat dat het is! Je eigen hartslag gaat bijna 2 x zo langzaam.
Het hartje van je beebje gaat veel sneller, je merkt een duidelijk verschik met je eigen hartslag. Je moet ook heel laag zoeken, echt in de buurt van je schaamstreek. Bij je navel is veel te hoog, dat is je eigen hartslag. Succes!!
dankjulliewel voor de reacties. Het is gelukt. Geweldig om te horen en een opluchting dat ie het doet
met 9 weken!!! wel een half uur moeten zoeken, echt net boven je schaambot en dan dat ding op de zelfde plek heen en weer bewegen, beetje kantelen zeg maar, en heleboel baby olie gebruiken!! zooo moooooi
ben al een hele ochtend aan het zoeken maar kan hem niet vinden hoor (zal mijn buikomvang er mee te maken kunnen hebben, ben niet de slankste zal ik maar zeggen) ben donderdag 15 weken. doe morgen nog een poging en lukt het niet dan wacht ik tot volgende week dan gaan we voor de 2de echo naar de vk en dan vraag ik haar waar ik het beste kan zoeken.