September 2011 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door seentjuh, 1 okt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kristel86

    Kristel86 VIP lid

    4 feb 2008
    8.631
    851
    113
    Vrouw
    @lottie: Ruikt hij zuur uit zn mond?
    Als t steeds omhoog komt zou je kunnen proberen om voor/na elke voeding een papje van nutriton te geven. Dit kan met een lepeltje alleen is dit erg lastig bij zo'n kleintje. Wij deden het met een klein beetje afgekolfde melk in een flesje (20-30cc)
    Hier was dat voldoende gelukkig! (momenteel gaat t goed en krijgt ze t dus ook niet, want ze krijgt er last van haar darmen van; moeite met poepen)

    @Smile: Als ik t me goed herinner is er een rekensommetje:
    150 cc per kg lichaamsgewicht. Als hij nu 4,5 kilo weegt zou dat dus 675 cc voeding betekenen wat hij op een dag zou "mogen/moeten" hebben. Als ik t zo lees komt hij daar prima aan! :) (de max is 1000cc per dag bij fv, maar daar kom je lang niet aan)

    @hier: Yentle is onverwachts naar opa en oma toe, had ze zin in en opa en oma ook :) Kan ik even rustig aan doen vandaag met Philine :)
     
  2. Cos

    Cos Fanatiek lid

    5 feb 2011
    2.687
    0
    0
    Hmm Lottie wat vervelend dat hij zo kreunt en niet lekker in zn velletje zit. Mischien het CB even bellen ? Drinkt hij verder wel goed nu dan ?

    Kristel .. J.aylen is veel wakker overdag en dan ligt hij lekker in de box naar zn muziekding te kijken. Of gewoon zonder muziekje om zich heen.

    Hij ligt nu voor het eerst in zn eigen bedje te slapen. Ben wel 1000 keer wezen kijken whihihi.

    Leeuwjte hoe is het nu met M.ecx merk je verschil door de behandelingen ??
     
  3. RoSa2009

    RoSa2009 Bekend lid

    21 jul 2010
    841
    0
    0
    QA/QC Assistent in de Petro chemie
    Rotterdam-Zuid
    Vanmorgen even met K.aj bij S.anne wezen kijken. Lekker samen in de box.

    Kwamen tot mooie duetten de 2 boeven....

    Ff spammen hoor
     
  4. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    @ lottie
    ik zu als ik jou was de huisarts bellen, je verhaal vertellen en hij zal je dan heus zsm naar de kinderarts doorsturen.
    cb zou ik voor zulke zaken niet doen aangezien die net iets minder voor jou en je kindje kunnen betekenen, mar volens mij weet je dat zelf ook wel ;)
    ik zou persoonlijk eerst dat afwachten en niet zomaar thuis gaan dokteren.

    hey kletskousen, waar halen jullie de tijd vandaan, poehey!

    duimerijntje
    we hebben hetzelfde probleem ;) mijn oudste slaapt nu en louise is wakker ;) dus tukje zit er nu ook niet in..

    inbakeren werkt goed bij louise, maar houdini wurmt zich continu los ;)
    ik vrees trouwens dat de losec niet afdoende is...ze gaat nu ineens spugen in vlagen dus ik zal toch even met haar naar het wkz moeten.
    ze is wel veel rustiger, stiller en begint de wereld te ontdekken.

    rammelsokjes, vind ze nu erg leuk en kijkt om zich heen wat hoor ik nou haha
     
  5. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    rosa, leuke oto meid!
     
  6. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    mooie deken trouwens rosa
     
  7. gebakje

    gebakje VIP lid

    15 dec 2010
    5.130
    0
    0
    Heerle (NB)
    @Wakkere kindjes:

    Jasper kan hier echt wel een paar uur wakker zijn.
    De ene keer valt hij na het voeden in slaap tot bijna de volgende voeding, en soms slaapt hij 30min en dan is hij 3,5 uur wakker.

    Sinds ik over ben gegaan op de voeding voor krampjes en moeilijke ontlasting (+1schep nutriton) kan hij ook gewoon vrolijk in de box liggen, zonder alleen maar te persen. (en door het persen kwam de melk aan de boven kant er weer uit)
     
  8. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    luiers
    ik hoorde dat je dichte pakken luiers zonder bon kan omruilen bij de winkel voor een andere maat, klopt dit?
     
  9. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    f mn mooie meisje spammen
     
  10. Kristel86

    Kristel86 VIP lid

    4 feb 2008
    8.631
    851
    113
    Vrouw
    @Juffie: (gek om je hier juffie te noemen :D)
    Bij de Etos zijn ze vooral erg makkelijk met dit soort dingen, dus ik zou t daar proberen! :)
     
  11. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    je mag wel gewoon nicolette hier zeggen hoor ;) ik vind het ook lastig bij ukkie haha ;)
    maar ik hgeb maat 1 kruidvat luiers nog een dicht pak.

    zouden ze ruilen?
     
  12. Kristel86

    Kristel86 VIP lid

    4 feb 2008
    8.631
    851
    113
    Vrouw
    Ik wil ook even spammen trouwens :D :p
    Slechte kwaliteit ivm dat ik ze met mn telefoon heb gemaakt, maar dat doet niet af aan hoe schattig ze is toch ;)
     
  13. Kristel86

    Kristel86 VIP lid

    4 feb 2008
    8.631
    851
    113
    Vrouw
    Als ze van t kruidvat zijn dan neem ik aan dat ze niet moeilijk doen nee :) T komt immers gewoon bij hun vandaan en qua prijs zit er geen verschil in maat 1 en 2 volgens mij.
    Gewoon proberen zou ik zeggen :D
     
  14. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    die 9 sept babys hebben wel flink haren he ;)
     
  15. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    ja ik ga het vd week ff proberen, ze zit nu nog in maat 1 hoor, weet niet hoelang nog.. dus..

    en heb ook al 6 pakken mt 2....
     
  16. Kristel86

    Kristel86 VIP lid

    4 feb 2008
    8.631
    851
    113
    Vrouw
    Haha idd :D Bij Yentle was ik helemaal gelukkig dat ik met 6-7 maanden een keer een knipje in haar haar kon doen. Bij Philine kan ik tegen die tijd t haar al opsteken volgens mij :p
     
  17. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    welke maat zit ph. nu?
    ik moet woensdag voor het eerst naar het cb. ben benieuwd vorige week woog ze 4160 gr.
     
  18. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    nou idd :p
    eerste kind beide kaal haha en nu dubbel zoveel haar haha
     
  19. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    24 jul 2008
    11.311
    0
    36
    heerlijk toch dat hij zo lekker om zich heen ligt te kijken?
    hier wil s. toch eigenlijk wel een fles als ze wakker wordt, dus hier gebeurt dat eigenlijk niet dat ze eerst nog even lekker in de box ligt ofzo.
    ik ben toevallig vanmorgen bij het cb geweest om te wegen en te vragen over de voeding. S. weegt nu 3840, precies zoveel woog mijn oudste bij de geboorte haha. qua voeding gaf ze aan dat 90+3 nog genoeg moet zijn, maar als ze af en toe een grotere fles nodig heeft is da t geen probleem. Als het nog maar niet structureel is.
     
  20. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    24 jul 2008
    11.311
    0
    36
    s. is na een uurtje meestal ook weer moe. Ze kan wel redelijk inde box liggen, maar nog niet heel lang. af en toe vind ik het nog wel moeilijk om te zien of ze moe is of niet.maa rmeestal als ze begint te huilen in de box is het volgens mij wel een teken dat ze moe is en wil slapen.
     

Deel Deze Pagina