Vanavond een broodje hamburger gegeten en zoals gewoonlijk staat de keukenrol dan standaard naast me en gaat die voor minstens de helft op tijdens het eten van 1 broodje. Wat ik ook doe; bijna niks erop, heel veel erop, heel hard t broodje dichtknijpen, t broodje voorzichtig vasthouden, grote hap, kleine hap, op mn hoofd staan en de macarena ondersteboven dansen, ik blijf knoeien! :x Alles zit onder altijd..! (beeld je een kindje met een bord spaghetti ondersteboven op t hoofd in en je zit in de goede richting) Ben ik nou gewoon een debiele broodje-hamburger-eter? Of kunnen die dingen gewoon níet normaal gegeten worden?
Nee die kunnen niet normaal gegeten worden haha hier valt ook altijd alle sla tomaat en komkommer eraf!
nope...moet je wel een heeeele grote mond hebben wil je dat normaal kunnen eten......al komt mijn broer wel in de buurt :O Die kan een cola blik in zijn mond proppen.....................waar dronken tieners al niet aan denken....
Haha moet wel even lachen haha. Lukt mij ook niet hoor haha. Ik knoei trouwens vaak op mijn kleding. Oorzaak borsten die steken te veel uit. Zitten ook in weg vaak haha.
Haha, ja precies! Bij de eerste hap floept alles al meteen eruit aan de achterkant en eindig ik zelf met alleen wat brood en saus in mn mond.... Dat doe ik inderdaad ook wel eens.... Maar dat is vals spelen
Hier een mede debiele hamburger eter!! Keukenrol theedoek alles komt er hier aan te pas hoor. Oh en mijn man die morst geen druppel!!!!
Ja hoor, kan best. Alleen moet je dan je definitie van normaal veranderen. Normaal = minimaal de helft van de vulling van je broodje hamburger verliezen tijdens het eten. En aangezien dit bij de meesten van ons gebeurt, is dat gewoon een prima definitie. Waarmee Momfertje -zwaar in de minderheid- dus abnormaal is geworden. (Of had jij je definite al aangepast?)
Ow god,daar heb ik dus al heel de week al zin in he (maar nog steeds kunnen weerstaan). Die eet ik dus ook met mes en vork he!
En bedankt!!! Ik lig in bed en waar denk ik aan !? Juist! Wat is het eerste wat ik doen morgen?? Oooooh ik heb treeeeeek!! Haha!!
Haha, nu heb ik ook zin in een Bossche Bol Maarreh, die eet ik heel beschaafd met een vork, alleen dan geen gebaksvorkje maar een gewone dinervork (vals spelen dus )
Wehehe.... met mes en vork... das pas erg hahaha. Gewoon vorkje in het midden en slagroom happen maarrrr.... Nog meer trek? (sorry offtopic maar ben vegetariër )
Gwahahaaa, wou net zeggen! ONMOGELIJK die krengen! Tompouce, ook zoiets! Broodje hamburger is kwestie van hard dichtdouwen met 10 vingers. Gelukkig heb ik lange vingers, dat scheelt. Mijn man zit ook altijd onder, ik kom dan echt niet meer bij! Voor hem die ik er dan extra grof gesneden champignons op, hihi!!
Ik heb er geen last van. Maar ik eet eerst de randen (rondom dus) en eet dan naar het middenstuk. Dat kleine stukje wat in het midden overblijft vind ik namelijk het lekkerst. Op die manier knoei ik ook niet.