Dag dames, Ik krijg morgen op 6 weken een spoedecho wegens stekende pijn in de rechter onderbuik met uitstraling naar de rug. De huisarts wil een buitenbaarmoederlijke zwangerschap uitsluiten... Ik heb echter geen "risicofactoren" voor een buitenbaarmoederlijke zwangerschap (nooit buikoperatie, rook niet, etc). Toch ben ik ongerust. Wat waren jullie symptomen bij een buitenbaarmoederlijke zwangerschap? Bedankt!
Had ook geen enkele risicofactoren voor een buitenbaarmoederlijke zwangerschap, maar had er toch een. Totaal geen pijnklachten gehad, misschien heel klein beetje aan 1 kant in mn onderbuik. Symptoom bij mij was 'spotting' heel licht bloedverlies. Daarom kreeg ik een echo en kwamer ze erachter dat het om een buitenbaarmoederlijke zwangerschap ging. Hoop dat je morgen goed nieuws krijgt!
ik had ook geen echte risicofactor en ben toch met spoed geopereerd... ik had toch even last van bloedverlies soms enkel roze bij afvegen, dan weer een druppel bloed. de zondag stond ik op met het gevoel naar het grote toilet te moeten, echt een steken gevoel aan de anus, soms ging dat terug weg maar nooit helemaal. in de namiddag kreeg ik last van linkerkant in mijn buik, ik heb daar de hele dag mee rondgelopen omdat het nog enigzinds draaglijk was en omdat ik op zondag niet naar de dokter toe kon. de volgende morgen was de pijn iets heviger, en op het middaguur voelde ik plots een warme gloed in mijn buik en sindsdien was de pijn niet meer te harden ik had pijn over de hele linkerkant ook naar de achterkant van mijn ribben toe, en niet te vergeten deed mijn schouder ook pijn. voila dit is zo'n beetje mijn verhaal, hoop dat je geen buitenbaarmoederlijke zwangerschap hebt! succes!
ik had bloedverlies en voelde mijn baarmoeder niet groeien voelde gewoon niet goed ik was 10.5 weken maar vruchtje was al gestopt met groeien. wens je veel succes vandaag en zal voor je duimen
Hier helaas ook een buitenbaarmoederlijke zwangerschap gehad. Ook geen "risico factoren" aanwezig dacht ik.. Na operatie bleek anders maar goed dat terzijde. Mijn symptoom was bloedverlies, dat begon op 07-02-12 en ben geopereerd op 17-02-12 toen was het pas duidelijk. Verder ook geen pijn gehad, ik was rond de 7 à 8 weken. Succes vandaag.
Ik had opeens wat bloedverlies, buikpijn en het gevoel dat ik flauwviel. Ik ben dan ook met spoed naar de huisartsenpost gegaan en daarna met spoed door naar de gynaecoloog. In een goede 2 uur tijd ben ik van de huisartsenpost via de gynaecoloog naar de operatiekamer gegaan. Ik was toen 6,5 weken
Heb een uurtje geleden een echo gehad en het is gelukkig geen buitenbaarmoederlijke zwangerschap... De vruchtzak en dooierzak zaten in de baarmoeder... en er was zelf al een hartslag aanwezig hoewel het kleintje maar 2.5-3 mm was. Waarschijnlijk komt de pijn van een kleine cyste in de eierstok. Goed nieuws dus... Was wel verwonderd dat de echo via de buik werd gedaan en niet transvaginaal (de beelden waren wel niet zo duidelijk, al kon ik zelf het knipperlichtje waarnemen toen het sterk uitvergroot werd). Groetjes, Pline
dat is idd goed nieuws, maar hou het toch goed in de gaten. het zou de eerste keer niet zijn dat er 1 in de baarmoeder zit en 1 in de eileider, wel raar dat je geen inwendige echo hebt gehad. succes met de zwangerschap