Hallo allemaal, Goh wat een verschillende verhalen allemaal zeg. Fijn dat je zo steun aan elkaar hebt. Ik begrijp dat best veel vrouwen gewoon toch wel weer zwanger worden. Dat is goed nieuws! Gelukkig maar. Ik weet zelf nog niet zo goed hoe het er allemaal bijligt in mijn buik. Ik neem aan dat ik dat tijdens de controle wel hoor over een week. Ik heb een paar kleine hechtingen die zijn er ook nog niet uit. Ook geen idee trouwens wanneer die er uit zouden moeten gaan (ze zouden er vanzelf uit gaan). Dan voel je je ook nog niet echt toppie. Ik heb wel nog een vraag over de eileider die er nog is. Neemt die meteen de functie van de andere over? Of duurt dat een tijdje.
Ik moest de hechtingen eruit laten halen evie , jij had toch ook een kijoperatie ..alsje er last van hebt ff langs de ha die kan ze er zo uithalen .....Als je andere eileider helemaal gezond is , neemt hij het grootste deel van de functie van de andere eileider over , duurt volgens mij ( weet niet zeker) wel ff voordat hij dat optimaal doet .....Schrijf alje vragen op dan kun je ze niet vergeten te vragen ,als je volgende week terugkomt voor controle wordt je toch weer overdonderd met emoties ....... Ik heb nog wel alle 2 mijn eileiders , eentje is wel beschadigd , waardoor je dan een kans van 1 op 4 a 5 hebt om weer een bbz te krijgen ........... knuuuuufffsssss
evie helaas welkom hier. Volgens mij duurt het een jaar voordat de ene eileider de andere heeft overgenomen. heb de hectingen na 2 weken laten verwijderen door de HA doordat we op vakantie gingen. Net wat marjon zegt schrijf al je vragen op want als je daar zit vergeet je de helft dikke knuff chantal fijn zeg dat je man zo snel geholpen kan worden fijn dat er chirurgen zijn die meedenken en nu maar hopen dat jullie frummeltje niet rond 37 week denkt laat ik mijn papa en mama eens gaan ontmoeten.... marjon hoe gaat het met tara en haar lipje
Tara 's lipje is helemaal genezen , alleen haar tandje zit nog los en haat tandvlees boven het tandje moet nog aangroeien , hopelijk gaat het lukken , anders moet haartandje getrokken worden ..He sabine hoe vind de grote zus het ? Vindt je het trouwens goed dat ik jou 06 nummer opsla en dat ik die gebruik als hier in mei beep wordt geboren of als er eerder iets gebeurd en nieuws is ?
tuurlijk wil ik het babynieuws ontvangen!!!!! Marescha is zo trots aleen vannacht kwam ze de bed uit met de vraag of de baby stil kon zijn want ze wou slapen echt lagen in een deuk hier..... Ferenc slaapt overdag als de beste maar 's nachts echt niet en hadden besloten om hem gewoon ff te laten huilen werkte wel sliep uiteindelijk wel 2 uurtjes maar zijn zus dacht er anders over ze is nu naar het werk van mij beschuit aan het brengen en daarna met papa naar de speelgoedwinkel ze mocht wat uitzoeken zal wel weer half intertoys worden want ze had ook centjes gehad van opa om wat te kopen........ gehoortest en hielprik net gedaan dus hebben we ook weer achter de rug oja hij kan horen of die in de toekomst kan luisteren zal de tijd gaan uitwijzen
Oh geweldig die vraag van Marescha...haha. Heerlijk die kinderen. @ Evie1; Bij mij zouden de hechtingen ook vanzelf weggaan, maar kreeg er last van en werd wat rood dus naar de assistente van de huisarts gegaan en die heeft ze toen verwijderd. Zij vertelde dat deze echt niet zelf waren gaan oplossen. En wat ik begreep is idd dat die ene eileider het werk van de andere voor 80% gaat overnemen maar dat kan een jaar duren ongeveer. Maar schrijf alles duidelijk op zoals hiervoor al verteld werd zodat je al je vragen kan stellen. @ all; gaat het oude topic nu ook echt verwijderd worden???? Weet je waar ik laatst achter kwam en ik me nooit in verdiept had. Dat gewoon iedereen kan meelezen van buitenaf. Ik moet zeggen dat ik dat soms wel vervelend vindt. Niet dat ik geheimen heb maarja ons traject ga ik niet aan de grote klok hangen, maar nu kunnen mensen dit toch vinden en meelezen. Dus let wel een beetje op met wat ik vertel. Helaas heb ik ook wel een herkenbare naam gekozen
oude topic wordt niet verwijderd , maar hoe groter een topic wordt des te langzamer wordt zsp , vandaar na 1000 berichten ff een nieuw deelmaken dan kan het naar behoren blijven functioneren.... @sabine , geweldig die opmerking van je meissie , ze kunnen zulke leuke dingen zeggen !
@Sabine, goed gedaan, wat een schatje zeg. Ik had ook oplosbare hechtingen.. ongeveer na 4weken waren ze 'losgelaten'..
@ Marjon; Heb idd gelezen dat het oude topic nu niet verwijderd gaat worden. Maar gisteren stond er nog dat alles boven de 1000 berichten verwijderd ging worden. Gelukkig is daar veel reactie opgekomen waardoor ze nu wel blijven staan. Vind het goed dat ze naar oplossingen zoeken en zo moeilijk is het niet om nieuw topic te openen, maar ben blij dat de oude wel zichtbaar blijven. @ all; morgen laatste tablet en dan wachten op menstruatie en dan beginnen we meteen op dag 2 weer met spuiten.
@ Sabine: Gefeliciteerd met de geboorte van Ferenc. @ Evie: helaas welkom. @ All: hier gaat alles goed!!
Spannende dagen wendy! Hier alles goed moet zo werken maar heb totaal geen zin. Maar nog 1week hier na
Hey meiden Ik ben niet aan het werk gegaan ik heb net telefoon gehad van me ouders mijn oma is overleden vannacht gisteravond. Ga nu naar me moeder. Me vader komt ook weer van boord af.
@ Channes; Gecondoleerd met je oma!! Wat een verdrietig nieuws. @ All; Beetje tegenstrijdig nieuws vanmiddag weer tante geworden. Deze keer een jongetje Hidde. En het is zo'n mooiiiiii menneke. Moet zeggen dat het me meevalt. Voel me er niet k*t door gelukkig.
Chantal gecondoleerd.. en heel veel sterkte.. en Wennes gefeliciteerd! fijn dat het je een beetje meevalt. Vervelend om dit zo te typen! condoleren en feliciteren!