Bij de eerste, kocht ik al van alles vanaf mijn positieve test, en grote aankopen vanaf 18 weken. Nu heb ik nog niks, het kriebelt ook nog niet!
enige ''grote'' aankoop die we al met 10 wkn hadden gedaan was de babyfoon. We waren toen op de 9 mnd beurs en die wij wilde konden we daar kopen met een verschil van EUR 70,- winkelprijs! Af en toe kleertjes gekocht. We zouden afgelopen weekend voor de babykamer rond gaan kijken maar toen werd ik ziek. Helaas nog steeds ziek zodra ik ben opgeknapt gaan we daarvoor winkelen en langzaam aan bestellen. Ik zou als ik jou was gewoon doen wat voor jullie goed voelt. Iedereen heeft wel argumenten om dingen wel of juist niet te doen.
Wij beginnen er nu zo'n beetje mee. Aan het begin kreeg ik wel eens een kadootje, maar dat is dan ook het enige wat ik nu heb. Morgen na de 20 weken echo gaan we los Nou ja, het zal nog wel eventjes duren denk ik tot ik me wat beter voel om te shoppen. Kamertje maakt mijn man zelf en die gaat daar zo langzamerhand ook mee beginnen ( ideeen opdoen, materiaal verzamelen enzo)
Ik heb na 20 weken gestemd. Bij de eerste heb ik misschien een shirtje of pakje gekocht voor die tijd, maar verder niks. De babykamer hebben we met iets van 25 weken besteld. Was mooi op tijd in huis (36 weken).
Eerste kleertjes ongeveer 2 weken voor de geboorte. Al de rest stond op de geboortelijst, dus pas na de geboorte...
Bij onze dochter kochten we vanaf de positieve test elke week dat ik langer zwanger was iets kleins om t te vieren; rompertje, slabbetje, etc. Dit vanwege meerdere mk's, dus durfde niks te kopen eigenlijk. Vanaf 20 weken ofzo pas echt dingen gaan kopen. Deze keer hebben we voor t eerst iets gekocht na de 1e echo (met 6w3d) om t te vieren (weer meerdere mk's gehad namelijk), daarna na de 12-weken echo pas weer iets kleins en t echte shoppen is begonnen na de pretecho, nu weten we dat we weer een meisje krijgen dus is t leuker shoppen
Na de 20 weken echo ben ik echt dingen gaan kopen. Daarvoor heb ik alleen maar wat kleine dingetjes (rompertje oid) gekocht.
De ''grote'' aankopen willen we pas na de 20 weken echo gaan doen. En tja mocht ik leuke dingetjes nu al tegen komen, neem ik ze natuurlijk mee Al heb ik tot nu toe nog helemaal niks gekocht.
Ik begin nu met 17 weken zo'n beetje met de uitzet zoals kruik etc. alle standaard benodigdheden. hebben de wandelwagen al vroeg besteld omdat we in de winkel waren en wisten wat we wouden. geslacht is nog steeds niet helemaal duidelijk... dacht een meisje mar moesten het kamertje nog maar niet roze verven .. wachten daarom nog eventjes met babykamer uitzoeken en de kleertjes.. tot na de 20 weken echo... heb zin om helemaal los te gaan.. nog 3 weken wachten...
na de eerste echo met 6 weken heb ik 3 shirtjes ofzo gekocht na de 12 weken echo , als ik wat zag ofzo maar na de 20 weken echo ben ik pas helemaal los gegeaan
Tot nu toe heb ik nog niks noppes nada. Ik denk dat ik ga beginnen als ik het geslacht weet, kinderwagen en badje etc. hebben we natuurlijk al.
Hier rond de 19 weken kamer en kinderwagen besteld wat eind juni geleverd word. Neutrale pakjes had ik al wat eerder gekocht maar toen we hoorden dat het een meisje werd met de 20 weken echo ben ik wat gerichter meidekleertjes gaan kopen. Rompers, hydroluiers enz heb ik tussendoor al gekocht.
Ik wacht tot na de 20 weken echo, omdat ik eerst wil weten of alles goed is met mijn kindje. Moet er niet aan denken om al allerlei spullen te hebben terwijl het kindje misschien niet gezond is.