Onze tweeling boys zijn nu 5 maanden en slapen sinds kort door. Van 23uur tot 6.00 .De ene is dan wel een keer wakker geweest , maar ze hebben geen honger meer in de nacht....
Ik was super blij toen ze doorsliep met ongeveer 6 weken.Was helemaal blij dat we dat hadden gehad... En nu...de laatste paar weken is het nog erger dan toen ze zo klein was. Huilen bij het inslapen(uit nood sta ik naast haar bedje totdat ze in slaap valt) rond 11 uur is het dan weer drama en dan komt ze weer 2 keer midden in de nacht. Eigenlijk moet ik dus ook 2 keer stemmen in de poll
Met ca 7/8 wkn sliep Mason om 20.00 ,maakte ik hem om 23.00 wakker voor de fles en sliep hij daarna tot 7.00. Met 16 wkn ben ik hiermee gestopt en sliep hij van 20.00 tot 7.00. Dit alles duurde tot 10 maand en toen ontketende zich hier een megaslaap ramp, zowel 's avonds als 's nachts. ( moest er rustig 10x per nacht uit ). Vaak wakker ,huilen etc. Met 14 maand was deze mama dat zat en heb ik er niet meer aan toe gegeven. Nu is hij alleen elke ochtend om 6.15 klaarwakker. Dat heb ik toch een miljoen keer liever dan 's nachts er tig keer uit.
Bv-kindjes slapen later door dan kv-kindjes, dat is inmiddels een bewezen feit. Wil je wat hebben aan deze poll, zal je wel wat meer ins en outs van de stemmers moeten weten.
Hier rond de 11 maanden met zo nu en dan nog een dip. Nu wordt ze ook wel weer regelmatig 1 of 2 keer wakker s'nachts maar vind dat geen probleem. Tot de 11 maanden kwam ze echt 4 a 5 keer per nacht en was dan steeds zo'n 20 minuten of langer wakker..
*mist de optie voor meerdere keuzes ivm meerdere kindjes * Malou is bijna elke nacht door gaan slapen toen ze een maand of 10 was, voor die tijd had ze altijd 1 nachtvoeding en na die tijd af en toe eens een keer een nachtvoeding wat nog altijd zo is en nu is ze 26 mnd. Ruben is bijna elke nacht door gaan slapen toen hij een maand of 15/16 was, voor die tijd had hij meestal 2 en soms 1 nachtvoeding. Na die tijd zo af en toe nog een keer een nachtvoeding en dat is ook nog altijd zo net als bij Malou. Benthe slaapt nog niet door, maar dit is omdat we haar zelf wakker maken voor een nachtvoeding, rede dat weet je als het goed is , maar ik denk dat ze door zou slapen wanneer we haar niet wakker zouden maken. Liefs, Hanneke!
Met mijn dochter ben ik begonnen met bv en toen sliep ze ook meteen door... Overdag was het trouwens een ramp met slapen en verzadigd blijven... Mijn zoontje sliep met een week of 5 a 6 helemaal door... en dan ook gewoon echt lekker tot een een uur of 8 sochtends...
Milan is nu 16 maanden en slaapt nog steeds niet door . (Het gaat hier ook alleen maar steeds slechter ipv dat we verbetering merken...)
Vanaf de 2e week sliep mijn dochter al nachten door, maar dan waren er ook weer periodes dat ze 1 keer per nacht kwam. Sinds 11 weken slaapt ze constant door. Dus ik heb aangegeven: tussen de 2 en 4 maanden.
Toen ze 9 weken was van 23.00u tot 06.00u. Toen is het een paar maanden heel goed gegaan.Maar nu heeft ze nog weleens om de paar weken dat ze 's nachts een paar keer wakker word.
M'n oudste dochter sliep pas door toen ze iets ouder dan anderhalf was. Heb me daar dus nu ook alvast op ingesteld met de nieuwe aanwinst!
Mijn dochter ging nachten van 6 a 7 uur maken toen ze ongeveer 8 a 9 maanden oud was. Geleidelijk aan werd het steeds een uurtje meer en nu slaapt ze zo'n 12 uur per nacht en horen we haar nooit. Alleen als ze ziek is, maar dat is ook logisch. De truc was hier om de laatste fles om 11 uur te geven met een beetje pap erbij.
De eerste 3 maanden sliep ze bijna niet.. Overdag heel af en toe eens een uurtje en 's nachts werd ze elke 2/3 uur wakker. (Ze huilde meer dan dat ze sliep) Oorzaak = KMA. Nu we dit weten en nu ze speciale voeding krijgt (Neocate) slaapt ze de klok rond! Van gemiddeld 20.00 uur tot 8.00 uur
Onze zoon sliep pas door toen hij ongeveer 11 maanden was. Ik ben heel wat uurtjes beziggeweest met hem 's nachts. Nu horen we hem eigenlijk nooit meer 's nachts. Onze dochter slaapt nog niet door en is nu 4 maanden en 3 weken. Ze komt meestal rond 0.30u en dan in de nacht nog een keer en dan vroeg in de ochtend.