CB testje gedaan, maar ik geloof dat ik beter niet die met tijdsindicatie had kunnen nemen.. De test zegt 'zwanger 1-2'...maaaar als ik mijn ovulatietestjes moet geloven was eisprong echt uiterlijk rond 17 mei. Dan zou er nu toch zeker 2-3 moeten staan? iemand ervaring met iets dergelijks? Het maakt me onzeker..
Het is een indicatie. Geen exacte wetenschap. Daarbij maakt iedereen anders hcg aan en wellicht heb je een latere innesteling gehad. Kortom zoveel variabelen ... Ik zou me er niet zo druk om maken. Gefeliciteerd met je zwangerschap.
1-2 weken kan prima hoor met deze termijn. Als je de 17e mei een positieve ovulatietest had, dan is je ei pas de 18e of 19e mei geweest. Dan zou je nu 4 weken en enkele dagen zijn, dan is he niet zo raar dat CB nog 1-2 weken aangeeft. Zoals Strijkkraal ook al zegt, HCG waarden variëren erg van vrouw tot vrouw. Als je hier kijkt Hcg-waarden tabel dan zou je waarde nu ergens tussen de 3 en 426 moeten liggen of als je al naar de vijf weken opgaat tussen 18 en meer dan 7000. Je ziet al dat het voor CB ook niet zo makkelijk is om juist te bepalen hoever je bent. Je bent gewoon zwanger!
Nou de positieve LH testjes waren al een paar dagen voor de 17de..vandaar dat ik mijn ei op uiterlijk 17 zette.. Maar ik ga geduldig wachten en zien hoe dit verloopt
Bij mij liep de cb ook niet goed op. Bleef 2-3 aangeven (zelfs nog een topic over geopend). Pas met 7 weken (e na een goede echo kreeg ik pas 3+ te zien). Dus maak je er niet al te druk om!
misschien was deze lage CB wel een slecht teken.. mijn 'zwangerschap' is helaas geeindigd in een vroege miskraam.