Inze ik ga zo naar malkenschoten. Jullie toevallig ook? Schiet je me aan als je me ziet? Ik heb een bruine jas aan, oranje sjaal, spijkbroek 'op hoog water' en zwarte laarzen. Kale (iets kleinere) man en 2 ontdeugende kinderen waarvan eentje met wat langer haar.
Bruidje, wat balen van de zwangerschapsischias. Sterkte! Inez, van harte met je mannetje! En wat een goede methode, het stoutmatje. Werkt toch heel wat beter en fijner dan geschreeuw hè, voor iedereen. Liesje, beterschap met je oog! Ischa, als ik jou was zou ik maandagmorgen die brief meenemen naar je werk, dat ze laten lezen en eerst dat gesprek aangaan wat in die brief staat. Dat is de juiste volgorde, niet meteen 4 uur lang gaan archiveren! Luna hou je zelf in de gaten hoor, niet te hard van stapel lopen thuis en op het werk. Lindada, ik voelde de kleine voor het eerst rond 17 weken. Sjo, ik heb ook weer alles bijgelezen! Ben hier de laatste 3 dagen niet geweest want ben nog steeds moe en we zijn erg druk. Twee verjaardagen dit weekend, gister naar m'n moeder geweest om haar wat op te peppen, de afgelopen dagen veel geshopt voor van alles in huis, etc. Liefs aan iedereen!
hoihoi Ik wilde eigenlijk even iets weten... Ik kan wel alle pagina's gaan afstruinen maar dan ben ik volgend jaar nog bezig en dan weet ik mn antwoord denk ik al wel van zelf Ik heb vannacht een vroege miskraam gehad (4,5 week pas) die nu nog doorzet natuurlijk. Hoe lang kan dat ongeveer duren dat bloeden? Zoiets als bij een normale menstruatie? En hoe lang heeft t bij jullie allemaal geduurd voordat jullie weer zwanger waren? Ik hoor/lees nameijk veel verhalen van vrouwen die de maand erna meteen weer zwanger waren en dat alles goed ging dan.. Ook weet ik niet of ik nu weer uit moet gaan van een normale cyclus even, omdat t toch heel vroeg is fout gegaan al bij mij. Dan kan ik toch gewoon weer even voor nu van 28 dagen uit gaan en weer rond de 14e dag een eisprong verwachten? Ik gebruik ovulatietesten, maar weet dus even niet wanneer ik nu dan moet beginnen ermee weer.. Sorry als het allemaal een beetje verward over komt, maar ik ben nu ook gewoon een beetje in de war. Ik heb dit nog nooit meegemaakt en weet dus ook echt niet wat ik allemaal kan verwachten..
HEY Kristel meid! Allereerst wat ontzettend rot voor je meid. Heel veel sterkte de komende tijd. Denk idd dat je wel aardig je oude cyclus aan kunt houden. Ik heb mk gehad bij bijna 9 weken en ook hier meteen de cyclus weer op orde. Het bloeden duurt ongeveer net als een menstruatie. Een dag of 5. Maar ook dat kan wat langer duren of korter. Is bij iedereen weer verschillend natuurlijk. Enn ik was in de 4e ronde na mk weer zwanger. De eerste keer dat ik zwanger was was in de 2e ronde. Verder zijn hier de meesten volgens mij in de 2e of 3e ronde na mk weer zwanger of veel later. Is geen touw aan vast te knopen eigenlijk.Geloof dat dit het wel was.. Als je nog meer vragen hebt, type ze gerust. Liefs SAM
Kristel heel veel sterkte meid. Mijn cyclus was ook meteen weer 28 dagen en heb mijn miskraam gehad bij bijna 14 weken al was het hartje al met 10 weken gestopt. En in de 3e ronde was ik al weer zwanger. En wat Sam ook al zei heb je vragen gewoon hier neerzetten.
Inderdaad Natas wat jij schreef ga ik ook doen. Neem morgen de brief mee en wil eerst een gesprek maar ga ook maar 2 uur werken in 1e instantie. Ik heb gister een gesprek gehad met de zus van mijn schoonzus zij is bedrijfsmaatschappelijkwerkster en maakt dit soort dingen dagelijks mee. Ze zei ook ik snap niet dat jouw baas jou wil laten werken, stel er gebeurd iets met jou of je kind dan kun jij het bedrijf aansprakelijk stellen en vaak weten ze niet als het zwangerschapsgerelateerd is dat ze het volledig vergoed krijgen via het uwv. En ze dacht ook dat het bedrijf gebeld heeft met de arbo-arts dat ze niet geloofde dat ik helemaal niet zou kunnen werken en ik daarom na 4 werkdagen alweer op gesprek moest komen en de arbo arts heeft gedacht oh daar hebben we er weer een die niet wil werken en verder ook helemaal niet naar mijn dossier heeft gekeken. Hij wist ook verder helemaal niets en ook niet dat ik 4 dagen daarvoor al een gesprek had gehad met een collega van hem. Maarja we zien het allemaal wel.
Hoi Ok dat klinkt wel positief allemaal dan.. Heb ik in ieder geval iets om naar uit te kijken Ik zal mn Persona dan maar eens resetten en er morgen weer mee beginnen... Moet ik nu eigenlijk op controle bij de VK omdat ik nu dus een vmk gehad heb?
Dat weet ik eerlijk gezegt niet of je de vk moet bellen, sowieso wel als je buikpijn blijft houden want dat kan betekenen dat je baarmoeder niet helemaal schoon is. Ik wil je niet ontmoedigen maar het kan wel zijn dat je de 1e cyclus geen eisprong krijgt en het kan 4 tot 6 weken duren voordat je weer je eerste menstruatie krijgt, dit kreeg ik tenminste toen van de gynaecoloog te horen en volgens mij heb ik inderdaad bij de 1e cyclus ook geen eisprong gehad want mijn temperatuur bleef toen raar doen. Maar dat was bij mij, misschien krijg je gewoon deze cyclus weer een eisprong.
Goedemorgen iedereen. Ik ben ontzettend zenuwachtig, moet over een kwartiertje aanrijden naar mijn werk en heb er gewoon buikpijn en maagpijn van. Eerst maar eens meteen een gesprek aanvragen met mijn leidinggevende. Tot straks.
Goedemorgen dames! Ischa heel veel succes meid! Rustig aan hoor! Verder hier alles oké. JAHOE morgen weer naar vk ! En klussen gaat ook lekker. Schiet mooi op. We hebben veel hulp dat scheelt wel! Zal straks even wat boodschappen doen, even wat klusdingen ! Verder nog even klussen ! Verder hier niet veel nieuws eigenlijk. ik zou zeggen allemaal een fijne dag! Liefs SAM
Goedemorgen allemaal! Joepie 30 weken.. the countdown has started... Succes Ischa! Hoop dat je een goed gesprek met je baas hebt.. Klus ze Sam.. enne spannend morgen weer naar de vk.. Hoi Kristel, wat rot dat je een vmk hebt gehad meid.. Bij mijn miskraam had ik een bloeding van ongeveer een week. Ik ben toen 1x ongesteld geworden (wel wat later dan normaal) en daarna was ik alweer zwanger.. en kijk nu eens.. Hoop dat het snel weer raak is voor je!
goedemorgen dames, ischa lekker rustig aan doen hoor meid! denk aan jezelf en je kindje. Bruidje, feli met je 30 weken grens! nou is het echt aftellen begonnen! ik kom je achterna hoor! Hier gaat het al wat beter met het oogje, de zwelling is gelukkig weg, maar ik heb er nog genoeg last van. Ik hoop dat dat gauw wegtrekt. verder heb ik eigenlijk weinig nieuws, ik geniet nu heerlijk van het zwanger zijn en met mijn buikie showen
He Liesje! Hoe is het met de badkamer? Ja voor jou gaat het nu ook weer opschieten.. leuk he.. weer een mijlpaal!
JAHOE Bruidje super meid 30 weken alweer. Schiet nu lekker op ! Mooi dat het weer wat beter gaat Liesje! HIHI ik geniet ook van mn minibuikje .. HAHA Nou zal even aand e boodschap. Tot straks dan maar weer ! Liefs SAM
Hi Dames, Hoest hier? Lees op zich goede verhalen, behalve van Kristel, heel veel sterkte meid! Ook las ik iemand die misschien last had van bekkeninstabiliteit. Pijn in het schaambeen enzo. Klinkt inderdaad zo. En op mijn aanraden als je maar een beetje denkt dat je er last van hebt - pijn in schaambeen, kruis, onderug en pijn trekt soms door naa benen. Neem dan contact op met de fisio, dit kan veel voorkomen! Hier gaat het redelijk, ik zit inmiddels fulltime thuis (door bekkeninstabiliteit). Goed balen maar begin er vrede mee te krijgen.. Alleen een slecht vooruitzicht ben net zwanger dus ik moet nog even thuis zitten.. Het goede nieuws is dat ik donderdag een echo heb, hoop dat alles goed is! Voor iedereen succes en laters Jooze
we hebben zaterdag voor het eerst weer thuuis gedouched! jippieeeeeee maar op het douchegordijn en wat lamelletjes voor het raampje is de douche klaar...pffffff eindelijk... nu kunnen we opruimen boven, dan kan ik het nog een beetje aan kant maken voordat die dame komt van de kz donderdag bruidje ze komen morgen toch bij jou of niet?