Kind zelf uit de koelkast en snoepkast pakken Als het er zelf niet uitkomt zou ik het wel doen. Ik zou er geen 112 ofzo voor bellen.
Kind zelf uit de koelkast en snoepkast pakken Gevolgd door: Minder snoepen en snacken De oplossing gevolgd door de vraag. Als de kinderen de kasten plunderen snack en snoep je zelf per saldo tóch minder! Win win
Kind zelf uit de koelkast en snoepkast pakken? Ik zou je kind wel zelf uit de koelkast pakken als hij/zij er zelf niet meer uit kan komen, risico op onderkoeling. De snoepkast zullen ze vast niet erg vinden om in te blijven zitten.
Fietsstoeltje achterop grote peuter. … een rugzak lijkt me handiger als je een grote peuter iets wilt laten dragen. Fietsstoeltje lijkt me pijnlijk op je rug.
Met het vliegtuig OF met auto op vakantie Wat een luxe om een vliegtuig te hebben! Wij hebben alleen maar een auto dus ik hoef gelukkig niet te kiezen