Ik snap dat je je zorgen maakt, maar probeer niet op de zaken vooruit te lopen. Ik weet dat het makkelijker gezegd is dan gedaan, maar het heeft geen zin om je druk te maken om niks.
Ik werk in de kinderopvang en ben ook tijdens m'n zwangerschap in aanraking geweest. Ook mijn bloed is onderzocht en ik bleek antistoffen te hebben, dus het was in orde.
Overigens hetzelfde voor m'n zwangere collega, niks aan de hand.
De meeste volwassenen hebben de 5de kinderziekte wel gehad, vraag het anders even aan je moeder, misschien weet ze het nog.
Als het kindje in je buurt is geweest, maar je hebt geen lijfelijk contact gehad, is de kans op besmetting erg klein.
Als je wel besmet bent en je hebt geen antistoffen, dan zal je VK ongetwijfeld actie ondernemen, maar zolang de uitslag niet bekend is, valt er weinig te doen. Als je ziek wordt, zou ik wel meteen aan de bel trekken.
Ik hoop voor je dat de uitslag goed voor je uitpakt!
Liefs Huismus